REKLAMA
,
Kłaniamy się Jubilatce!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmianka Władysława Iłenda obchodziła wczoraj 100. urodziny! Redakcja chelmski.eu przyłącza się do licznych życzeń i gratulacji. 200 lat!

Reklama

O urodzinach pani Władysławy pamiętały władze  miasta. Na urodziny wybrali się poseł RP Anna Dąbrowska-Banaszek, wiceprezydent Miasta Chełm Agnieszka Kruk oraz dyrektor MOPR w Chełmie Katarzyna Sokołowska. Jubilatka otrzymała upominki i  listy gratulacyjne, które skierowali do niej premier Mateusz Morawiecki oraz Prezydent Chełma Jakub Banaszek.

Goście byli pod wrażeniem energii i wiedzy Jubilatki.
Pani Władysława urodziła się na Kresach, a do Chełma przyjechała w 1944 roku. Wcześniej, dzięki pomocy m.in. żołnierzy Armii Krajowej, cudem uniknęła wywózki na Syberię. W Chełmie wiele lat pracowała jako opiekun społeczny. Była jedną z osób, które rozwijały instytucję pomocy w regionie, za co została uhonorowania przez Głównego Lekarza Wojewódzkiego.
Pani Władysława to niezwykle ciepła i energiczna osoba, która ma wiele ciekawych historii do opowiedzenia. Gwarantujemy, że każdy, kto ją pozna będzie pod wielkim wrażeniem jej wiedzy oraz wewnętrznego ciepła, którym obdarza wszystkich dookoła – czytamy na profilu Miasto Chełm.

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA