REKLAMA
,
Kłusowali na stawach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kłusownicy wpadli w ręce policjantów w momencie, gdy wysiadali ze swojego pontonu. Chwilę wcześniej rozstawiali sieci do połowu ryb na stawie hodowlanym. Obaj trafili do policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w piątek (17 kwietnia). Kryminalni z parczewskiej jednostki, realizując własne ustalenia, prowadzili działania na terenie stawów hodowlanych w Libiszowie. Po pewnym czasie zauważyli na tafli wody ponton z dwoma mężczyznami. W momencie, gdy mężczyźni dopłynęli do brzegu, tam czekali już na nich mundurowi.
28- i 44-latek nie kryli zdziwienia widząc policjantów. Jak się okazało, chwilę wcześniej na jednym ze stawów rozstawiali sieci do połowu ryb tzw. drygawicę. Mieszkańcy gminy Sosnowica zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. W wyniku przeszukania posesji jednego z nich, mundurowi ujawnili inne sieci do połowu ryb.

Reklama

W sobotę (18 kwietnia) obaj usłyszeli zarzuty kłusownictwa. Obaj też przyznali się do winy i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA