REKLAMA
,
Kolejna edycja programu ,,Bezpieczna kobieta”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint
Rusza XIII edycja programu prewencyjnego ,,Bezpieczna Kobieta”. Komenda Miejska Policji w Chełmie zaprasza wszystkie kobiety bez względu na wiek, wykształcenie czy wykonywany zawód. 

Program adresowany jest do kobiet chcących nabyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą na bezpieczne i sprawne podjęcie interwencji w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia. Cele są jasne i klarowne: chodzi o skuteczne odparcie ataku napastnika i wytrenowanie zachowań obronnych.

Reklama

Zajęcia ruszają już 15 września i prowadzone będą dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek) od godz. 16:15 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich przy ul. Reformackiej w Chełmie.

Po raz kolejny będzie to doskonała okazja aby poznać i nauczyć się podstawowych elementów samoobrony, jak też uczestniczyć w zajęciach z zakresu psychologii, prawa, prewencji kryminalnej oraz ratownictwa medycznego. Dzięki temu panie uczestniczące w szkoleniu nabędą umiejętności radzenia sobie w trudnych, niebezpiecznych sytuacjach, jakie można spotkać w codziennym życiu – podkreśla Marcin Kiczyński,  KMP Chełm.

Dodatkowe informacje udzielane będą pod nr tel. 82 560 14 32 w godz. 8.00 – 15.00.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA