REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kolejna runda siatkarskiego PP
Kolejna runda siatkarskiego PP
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To już dzisiaj o godz.20! Kolejny mecz siatkarzy Arki Tempo Chełm w rozgrywkach Pucharu Polski.

Reklama

W poprzedniej rundzie rozgrywek siatkarze Arki nie dali szans drużynie prowadzonej przez znakomitego ongiś siatkarza Michała Bąkiewicza. Jego podopiecznych ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale pokonali 3:2. Jeszcze okazalej, bo do „0” pokonali swojego pierwszego rywala – KKS Kozienice. Dzisiaj w kolejnej rundzie siatkarskiego PP drugiej stronie siatki stanie zespół Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.

To już dzisiaj o godz.20! Kolejny mecz siatkarzy Arki Tempo Chełm w rozgrywkach Pucharu Polski. Kibicom przypominamy o obowiązkach wynikających z ograniczeń epdemiologicznych. Klub przypomina na swojej stronie w mediach społecznościowych noszeniu maseczek, oraz: 

Dla wspólnego bezpieczeństwa przypominamy: Prosimy być z zapasem 30 minut ponieważ a) mierzymy temperaturę ciała osób wchodzących, b) mecze nie maja charakteru imprezy masowej, trybuny pomieszczą 299 osób! Prosimy zajmować co 2 miejsce! (…) Prosimy o głośny doping.

***

Siatkarze Arki są także niepokonani w trawających już rozgrywkach ligowych. Mają na swoim koncie dwa zwycięstwa – z Hutnikiem Kraków (3:0) i Błękitnych Ropczyce (3:0).

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama