REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kolejne sukcesy chełmskiej policjantki
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Kolejne cztery medale w pływaniu zdobyła w listopadzie mł. asp. Iwona Panas. Zawody w pływaniu zimowym rozgrywane były na rzece Brda w Bydgoszczy. Z kolei Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu odbyły się w Szczytnie.

Zawodniczka z Chełma pokonywała dystanse od 100 do 450 metrów. Start i wygrane w tych zawodach umożliwiły jej zdobycie 1, 2 i 3 miejsca na podium. Utrzymanie dobrej formy zawdzięcza regularnym treningom na otwartych zbiornikach wodnych i krytych pływalniach. W wolnych chwilach relaks znajduje w bieganiu i jeździe na rowerze.

Listopad był pasmem sportowych sukcesów w pływaniu mł. asp. Iwony Panas. Policjantka z chełmskiej komendy od lat pasjonuje się sportem. W ostatnim czasie skupiła się głównie na pływaniu. Regularnie trenuje i uczestniczy w sportowych zawodach pływackich. Zdobyła już 5 medali w pucharze świata w pływaniu zimowym na Łotwie.

Kolejne dwa krążki wywalczyła w pływaniu zimowym na rzece w Bydgoszczy. A dwa następne zdobyła w Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych w Pływaniu zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Regularne treningi i determinacja w dążeniu do celu pomagają jej w zdobywaniu miejsc na podium. Nie przeszkadzają jej przy tym warunki atmosferyczne, które towarzyszą pływaniu zimowemu.

Gratulujemy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
  • Po prostu gratulacje,dzielna dziewczyna.

    No votes yet.
    Please wait...
  • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *