REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kolejny seans pod gwiazdami
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Kino Plenerowe w amfiteatrze w Kumowej Dolinie zaprasza na kolejny seans. Na sobotę o zmroku zaplanowano film “Lucy”. Wybieracie się?

Reklama

Tydzień temu w amfiteatrze w Kumowej Dolinie zainaugurowało swoją działalność kino plenerowe. Miesiąc wcześniej niż dotychczas i nie na dziedzińcu chełmskiego muzeum, a w miejscu, gdzie są do tego idealne warunki.

W najbliższą sobotę (13 czerwca) na kinomanów znów czeka bezpłatny pokaz pod gołym niebem. Tym razem zobaczymy film “Lucy” w reż. Luca Bessona. Podczas przemytu narkotyków w swoim organizmie, Lucy (Scarlett Johansson) przypadkowo zyskuje nadprzyrodzone zdolności. Zobacz zwiastun.

Początek pokazu około godz. 21, po zachodzie słońca.

Ze względu na obowiązujące rygory sanitarne, na projekcje kina plenerowego będzie mogło wejść około 250 osób. Widzów obowiązują  maseczki ochronne i pomiar temperatury (osoby z temperaturą powyżej 37 stopni Celsjusza nie będą wpuszczane na teren amfiteatru). Trzeba zajmować wyłącznie wyznaczone miejsca. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania pokazu w przypadku trudnych warunków atmosferycznych.

Zapraszamy na film do amfiteatru Kumowa Dolina, 13 czerwca, około godz. 21. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama