REKLAMA
,
Koncert Noworoczny w KDK
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To będzie podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia. Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 10 stycznia na koncert noworoczny w wykonaniu Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej.

Reklama

W piątek, 10 stycznia 2020 r., o godz. 20:00, zapraszamy do Krasnostawskiego Domu Kultury w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa. Koncert w wykonaniu Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej  oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku i najsłynniejszych scen musicalowych Broadwayu.

Niespodzianką wieczoru będzie występ grupy QuattroVoci, która w styczniu 2019 roku po raz pierwszy pobiła serca polskiej publiczności. To absolwenci i soliści narodowych teatrów operowych i operetkowych, a wśród nich usłyszymy i zobaczymy: Evelinę Liubonko (sopran), Lilię Nikitchuk (mezzosopran), Serhia Kutepova (tenor) i Volodymira Shynkarenko (bas).
W postać Johanna Straussa wcieli się Steven Kruk, wirtuoz skrzypiec i koncertmistrz prowadzący.

Solistom towarzyszyć będzie światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej, która koncertuje w największych salach koncertowych Europy: w Berlinie, Zurychu, Londynie, Monachium i wielu innych.

Publiczność wysłucha największych przebojów Johanna Straussa. Wśród nich nie zabraknie arii i duetów z najsłynniejszych operetek, jak: Zemsta Nietoperza, Księżniczka Czardasza, Baron Cygański czy walca Nad pięknym modrym Dunajem.
Dodatkową atrakcją wieczoru będą współczesne, światowe hity grupy ABBA czy duetu Shallow Lady Gaga i  Bradleya Coopera, a także wiele innych muzycznych niespodzianek.

Tegoroczny Noworoczny Koncert Wiedeński to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia ich miły i autentyczny wizerunek.  Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu – zachęcają organizatorzy.

Bilety na koncert po 90 zł są już do kupienia w kasie KDK oraz na www.bilety.krasnystaw.pl.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA