REKLAMA
,
Koncert wielkopostny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska Szkoła Muzyczna zapowiada ciąg dalszy koncertowego kwietnia. W środę wystąpi Partychóra Ensemble pod dyrekcją Krzysztofa Weresińskiego.

Reklama

Partychóra Ensemble to połączenie miłości do muzyki z przyjemnością dzielenia się tą pasją z ludźmi o podobnej wrażliwości. Od lat doskonalą swój warsztat wokalny, wymieniają doświadczenia, słuchają siebie i wzajemnie się inspirują. Piszą o sobie:

Z zapałem i niezwykłą konsekwencją organizujemy różnorodne wydarzenia artystyczne. Lubimy wspólnie spędzać czas! Za nami fantastyczne występy i związane z nimi niezapomniane chwile. Wierzymy jednak, że to, co najlepsze, jest jeszcze przed nami!

Chór powstał w styczniu 2005 roku z inicjatywy dyrygenta Krzysztofa Weresińskiego. W jego skład wchodzą miłośnicy muzyki chóralnej, w większości z przygotowaniem muzycznym. W ciągu kilku lat działalności chór koncertował w Polsce (Chełm, Lublin, Rybnik, Myślenice, Rzeszów) i za granicą (Ukraina, Litwa, Słowacja).
Repertuar „Partychóry” obejmuje muzykę dawną i współczesną. Znajdują się w nim utwory o charakterze sakralnym, ludowym, jazzowym czy rozrywkowym. Szczególne miejsce zajmują kompozycje dyrygenta chóru – Krzysztofa Weresińskiego.

Zapraszamy na środowy (17 kwietnia) koncert Partychóra Ensemble pt. „Mały Kancyjonał – Wielkopostne”, godz. 18.00, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Chełmie, Hrubieszowska 102. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA