REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Koncert wielkopostny
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chełmska Szkoła Muzyczna zapowiada ciąg dalszy koncertowego kwietnia. W środę wystąpi Partychóra Ensemble pod dyrekcją Krzysztofa Weresińskiego.

Reklama

Partychóra Ensemble to połączenie miłości do muzyki z przyjemnością dzielenia się tą pasją z ludźmi o podobnej wrażliwości. Od lat doskonalą swój warsztat wokalny, wymieniają doświadczenia, słuchają siebie i wzajemnie się inspirują. Piszą o sobie:

Z zapałem i niezwykłą konsekwencją organizujemy różnorodne wydarzenia artystyczne. Lubimy wspólnie spędzać czas! Za nami fantastyczne występy i związane z nimi niezapomniane chwile. Wierzymy jednak, że to, co najlepsze, jest jeszcze przed nami!

Chór powstał w styczniu 2005 roku z inicjatywy dyrygenta Krzysztofa Weresińskiego. W jego skład wchodzą miłośnicy muzyki chóralnej, w większości z przygotowaniem muzycznym. W ciągu kilku lat działalności chór koncertował w Polsce (Chełm, Lublin, Rybnik, Myślenice, Rzeszów) i za granicą (Ukraina, Litwa, Słowacja).
Repertuar „Partychóry” obejmuje muzykę dawną i współczesną. Znajdują się w nim utwory o charakterze sakralnym, ludowym, jazzowym czy rozrywkowym. Szczególne miejsce zajmują kompozycje dyrygenta chóru – Krzysztofa Weresińskiego.

Zapraszamy na środowy (17 kwietnia) koncert Partychóra Ensemble pt. “Mały Kancyjonał – Wielkopostne”, godz. 18.00, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Chełmie, Hrubieszowska 102. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama