REKLAMA
,
Na konferencji o samorządach w Polsce
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już niedługo minie 25 lat od ustanowienia w Polsce samorządu gminnego i 16 lat od rozpoczęcia działalności przez samorządowe powiaty i województwa. W związku z tym  Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie serdecznie zaprasza Państwa do udziału konferencji naukowej ” Nowoczesny samorząd społeczeństwa obywatelskiego na Lubelszczyźnie, w Polsce i Europie.”

Reklama

Dokonania samorządów w ciągu  25 lat są imponujące, a zmiany jakie nastąpiły niemal we wszystkich jednostkach samorządu terytorialnego są ogromne. Na konferencji zostaną poddane reflekcje przemian  dokonanych w ciągu ostatnich 10 lat w Polsce pod kątem osiągnięć, sukcesów jednostek samorządu terytorialnego, a także ich problemów w województwie lubelskim, w kraju oraz samorządów w państwach Europy Zachodniej oraz Środkowej i Wschodniej. Uwzględnione zostaną także analizy wyborów samorządowych zwłaszcza tych z 2014 roku. Konferencja odbędzie się 29 maja w siedzibie Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie (ul. Wojsławicka 8).

Formularze zgłoszeniowe do udziału w konferencji można wysyłać do 31 marca na adres: rektorat@wssm.pl lub pocztą tradycyjną na adres Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej. W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy pozostawiają sobie prawo do  ich wstępnej selekcji.

Opłata konferencyjna wynosi 150 zł i obejmuje:
– obiad
– publikację tekstu (złożonego w terminie do 15 czerwca 2015 r.)

Opłatę należy kierować na konto Uczelni: 23 1930 1725 2520 0570 3788 0001  z dopiskiem „Opłata konferencyjna – Nowoczesny samorząd społeczeństwa obywatelskiego” do 1 maja 2015 roku.

Serdecznie zapraszamy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA