REKLAMA
,
Konkurs ,,Hasło Niedźwiadka”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Przypominamy o konkursie „Hasło Niedźwiadka”. Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Chatka Niedźwiadka oraz Chełmska Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału.

Celem konkursu jest budowanie pozytywnego wizerunku Chełma wśród mieszkańców i turystów odwiedzających miasto oraz integracja lokalnej społeczności. Patronat honorowy nad konkursem objęli prezydent miasta Chełm Agata Fisz i Longin Jan Okoń.

Reklama

Zadaniem uczestników jest stworzenie oryginalnego hasła, które jednocześnie będzie kontynuacją tekstu inspirowanego legendą Longina Jana Okonia o białym niedźwiedziu:

Od pogańskich czasów mieszkam w chełmskiej kredowej jaskini. Zawsze żyłem w zgodzie z mieszkańcami miasta położonego nad Uherką. Dzisiaj – tak jak przed wiekami – nazywają mnie Bieluchem. Bielą swego futra rozjaśniam pełne tajemnic korytarze kredowych podziemi. Spełniam marzenia wszystkich chełmian i przyjezdnych, którzy wypowiedzą magiczne hasło: …

… i tu pole do inwencji dla uczestników.

Konkurs skierowany jest zarówno do osób dorosłych, jak i nieletnich. W przypadku osób niepełnoletnich postanowienia konkursowego regulaminu zaakceptować muszą rodzice lub opiekunowie prawni. Hasła konkursowe z imieniem i nazwiskiem, wiekiem, adresem oraz numerem telefonu autora należy przesyłać w terminie do 31 maja 2018 r. na adres: pr@chbp.chelm.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA