REKLAMA
,
Konkurs „Nakręcamy szkoły”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wystarczy, że szkoła uzbiera najwięcej nakrętek, a zdobędzie nagrodę wartości 500 zł. Urząd Miasta Chełm oraz MPGK ogłosiły konkurs „Nakręcamy szkoły”.

Reklama

Rywalizacja polega na zbiórce plastikowych nakrętek przez społeczność publicznych szkół podstawowych z naszego miasta. Która szkoła nazbiera ich najwięcej, dostanie nagrodę o wartości 500 zł. Co to konkretnie będzie, organizatorzy uzgodnią z dyrektorem zwycięskiej placówki.

Celem konkursu jest edukacja młodzieży szkolnej w zakresie recyklingu, propagowanie postaw proekologicznych i wprowadzenie nawyku selektywnego zbierania odpadów. Nie bez znaczenia jest uwrażliwienie na potrzebę wsparcia i pomocy potrzebującym.
Zebrane nakrętki trafią do Stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Chełma i wspomogą osoby potrzebujące.

Finał konkursu przewidziany jest na 18 września. Wydarzenie jest elementem akcji „Sprzątanie Świata” zaplanowanej w Chełmie na 18-20 września.

W ramach akcji należy zbierać tylko plastikowe nakrętki po napojach, wodach, płynach czy szamponach. Nakrętki trzeba zbierać do worków oznaczonych nazwą i adresem placówki. Ze szkół odbiorą je pracownicy MPGK. Szkoły najpóźniej 17 września winny zgłosić MPGK odbiór worków z nakrętkami drogą elektroniczną: dominika.bialasz@mpgk.chelm.pl.

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie konkursu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA