REKLAMA
,
Konkurs. Pokaż, jak segregujesz
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Chełmska akcja segregacja” to konkurs, w którym zwycięży najładniejsza altana lub boks śmietnikowy. Miasto Chełm i MPGK Chełm zachęcają mieszkańców do wzięcia udziału w drugim konkursie dotyczącym segregacji odpadów.

Reklama

Akcja ma zachęcić mieszkańców miasta do dbania o estetykę miejsc, w których gromadzimy odpady. A także zwrócić uwagę na właściwą segregacją śmieci.

W ramach 27. Akcji Sprzątanie Świata – Polska, mamy konkurs pn. „Chełmska akcja segregacja”. Jego celem jest edukacja ekologiczna mieszkańców Chełma w zakresie właściwej segregacji odpadów, zgodnie z systemem segregacji na 5 frakcji. A także zachęta do tworzenia funkcjonalnych i estetycznych altanek na odpady.

Ponadto zadaniem akcji jest podkreślenie współodpowiedzialności mieszkańców i zarządców nieruchomości za utrzymanie czystości w altanach śmietnikowych, zapewnienie dostępu pracownikom firm komunalnych do miejsc składowania odpadów – czytamy w regulaminie konkursu.

Konkurs adresowany jest do administratorów i zarządców nieruchomości zabudowy wielorodzinnej na terenie Chełma (wspólnoty i spółdzielnie). Aby przystąpić do konkursu, wystarczy wysłać minimum cztery zdjęcia pokazujące miejsce gromadzenia odpadów (altankę lub boks śmietnikowy). Ważne, by na zdjęciach pokazać to miejsce z różnych stron –zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz.

Nagrodą w konkursie jest fotopułapka ufundowana przez MPGK.  Czas na zgłoszenia jest do 28 września. Konkursowe zdjęcia trzeba wysłać na adres: dominika.bialasz@mpgk.chelm.pl.

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie konkursu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Kolejową można przejechać
Kolejową można przejechać
REKLAMA