REKLAMA
,
Konkurs. Pokaż, jak segregujesz
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Chełmska akcja segregacja” to konkurs, w którym zwycięży najładniejsza altana lub boks śmietnikowy. Miasto Chełm i MPGK Chełm zachęcają mieszkańców do wzięcia udziału w drugim konkursie dotyczącym segregacji odpadów.

Reklama

Akcja ma zachęcić mieszkańców miasta do dbania o estetykę miejsc, w których gromadzimy odpady. A także zwrócić uwagę na właściwą segregacją śmieci.

W ramach 27. Akcji Sprzątanie Świata – Polska, mamy konkurs pn. „Chełmska akcja segregacja”. Jego celem jest edukacja ekologiczna mieszkańców Chełma w zakresie właściwej segregacji odpadów, zgodnie z systemem segregacji na 5 frakcji. A także zachęta do tworzenia funkcjonalnych i estetycznych altanek na odpady.

Ponadto zadaniem akcji jest podkreślenie współodpowiedzialności mieszkańców i zarządców nieruchomości za utrzymanie czystości w altanach śmietnikowych, zapewnienie dostępu pracownikom firm komunalnych do miejsc składowania odpadów – czytamy w regulaminie konkursu.

Konkurs adresowany jest do administratorów i zarządców nieruchomości zabudowy wielorodzinnej na terenie Chełma (wspólnoty i spółdzielnie). Aby przystąpić do konkursu, wystarczy wysłać minimum cztery zdjęcia pokazujące miejsce gromadzenia odpadów (altankę lub boks śmietnikowy). Ważne, by na zdjęciach pokazać to miejsce z różnych stron –zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz.

Nagrodą w konkursie jest fotopułapka ufundowana przez MPGK.  Czas na zgłoszenia jest do 28 września. Konkursowe zdjęcia trzeba wysłać na adres: dominika.bialasz@mpgk.chelm.pl.

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie konkursu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA