REKLAMA
,
Konkurs na zdjęcia Lubelszczyzny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zajmujesz się fotografią? Masz ciekawe zdjęcia swojej okolicy? Urząd Marszałkowski w Lublinie ogłosił VI Ogólnopolski Konkursu Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie”.

Reklama

Konkursowe zdjęcia można wysyłać do 16 października br. Fotografie – zgodnie z ideą konkursu – mają pokazywać niepowtarzalne piękno Regionu Lubelskiego, zachęcać turystów do jego odwiedzania i odkrywania. Konkurs podzielony został na trzy kategorie: fotografia artystyczna, reportażowa i dokumentacyjna.

W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział ponad 300 autorów z całego kraju, którzy nadesłali około 1,5 tys. fotografii. Ocenia je jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze oraz ze specjalistów promocji organizatora.

Najlepsze prace zostaną pokazane na wystawie pokonkursowej. Znajdą się też w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2018 rok. Nagrodami w konkursie są też karty zakupowe na sprzęt i akcesoria foto o wartości 750, 650 oraz 550 zł oraz zestawy wydawnictw albumowych regionu.

Szczegółowe informacje i regulamin

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA