REKLAMA
,
Konkurs „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To propozycja dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Fundacja im. Kazimierza Wielkiego zaprasza do udziału w X edycji ogólnopolskiego konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. 

Reklama

Organizatorzy będą czekać na prace uczniów do 1 marca 2021 r. Do konkursu można zgłosić pracę pisemną, multimedialną lub plastyczną.

To już X edycja ogólnopolskiego konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Jest on kierowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. To jeden z większych pod względem liczby uczestników konkurs historyczny.
Corocznie uczniowie z całego kraju nadsyłają ponad tysiąc prac literackich, plastycznych bądź multimedialnych. Dzięki uczestnictwu w konkursie szlifują swoje talenty artystyczne, poznają historię najnowszą Polski oraz uczą się samodzielnie pracować ze źródłami historycznymi w sposób krytyczny.

Uroczyste zgrupowanie laureatów X edycji konkursu zaplanowano na 28 czerwca 2021 w Lublinie. Będzie połączone z odwiedzeniem miejsc pamięci związanych z polskim podziemiem niepodległościowym po zakończeniu II wojny światowej.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj: https://konkurswykleci.pl/regulamin-x-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-zolnierze-wykleci-bohaterowie-niezlomni/

 oraz na stronie organizatora: https://fkw.edu.pl/rozpoczyna-sie-x-ogolnopolskiego-konkursu-zolnierze-wykleci-bohaterowie-niezlomni/

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA