REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Konopie w pomidorach
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy kryminalni zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Krasnystaw, który na swojej posesji uprawiał konopie.

Policja przeszukała posesję mężczyzny w poniedziałek (28 sierpnia). Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli kilkanaście roślin konopi.

Część okazałych roślin rosła w foliowym tunelu pomiędzy krzakami pomidorów, pozostałe w różnych miejscach posesji. Dodatkowo podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli u 29-latka marihuanę – mówi podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Tego samego dnia mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty – grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Chłopaczyna za roślinki będzie miał teraz nasrane w papierach.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Kolejna brawurowa akcja dzielnej policji. Tyle ludzi ocalonych i przecież przy okazji nikomu nie zniszczyli życia, w ogóle od razu czuję się bezpieczniej!

  No votes yet.
  Please wait...
 • To nie ma ze mną nic wspólnego.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Czuje się teraz bezpiecznie. Prawo i porządek znowu powróciły na ulice Krasnegostawu :):):)

  Swoją drogą, kiedy skończymy z tą fikcją. Podoba mi się pragmatyzm Czechów. Tam posiadanie do 10g suszu z marihuany jest jedynie wykroczeniem. Jesteśmy około 20 lat w rozwoju za Czechami. Przewiduje, ze w 2040 roku i u nas coś się zmieni w tym zakresie.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Lokalna społeczność może odetchnąć z ulgą 🙂 Kolejny Pablo Escobar zlikwidowany 🙂
  A dla Policjantów należą się ordery, wyróżnienia i awanse za rozpracowanie groźnego przestępcy który mógł uwaga – spalić jointa z uprawianej przez siebie MJ :)) To się przecież w głowie nie mieści!!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Uf!! Brało dla dzielnych stróżów prawa, którzy dzielnie bronią nas, zwykłych obywateli przed tą śmiercionośną rośliną! Czuję się teraz o wiele bezpieczniej.

  Ludzie!!! Gdzie ja żyję. Żeby za uprawę jakiejś rośliny wsadzać ludzi do więzienia? Przecie to jakiś zamordyzm. To tak jakby wsadzać ludzi do więzienia bo uprawiają marchewkę. Nikt mi nie powinien mówić co mogę jeść, pić i palić!!!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *