REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Konrad Rękas: “Uratujmy Chełm przed reelekcją Agaty Fisz”
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W oficjalnym liście, kandydat na Prezydenta Miasta Chełm z ramienia KWW Nowa Pawica – Chełm Bez Kłamstw – Konrad Rękas, dziękuje za wszystkie głosy oddane na komitet. – Choć dziś ciężko jest jasno i ponad wszelką wątpliwość stwierdzić ilu właściwie wyborców zagłosowało i co się stało z wrzucanymi przez nich do urn kartami – dodaje. Tym samym przestrzega przed głosowaniem na obecną Prezydent Agatę Fisz. Jak komentuje Rękas, komitet nie miała za sobą żadnej partii i sponsorów. – Naszych kandydatów straszono zwolnieniami z pracy, a nasi „sojusznicy”, podkupieni przez władzę zamiast swoją kampanią, zajmowali się przekonywaniem dziennikarzy, że nie należy na nas głosować – dodaje. Tym samym daje do zrozumienia wszystkim wyborcom, że oficjalnie popiera kandydaturę Posła Grzegorza Raniewicza.  Przeczytaj dalszą część listu!

W dalszej części listu czytamy: 

“Nasze ostrzeżenia do czego prowadzi nieróbstwo i bierność Agaty Fisz – potwierdziła sama pani prezydent wstrzymując rozstrzygnięcie przetargu na budowę Aquaparku. Nie miejmy złudzeń. Ta inwestycja nigdy nie powstanie – a nawet jeśli, to zniszczy finanse miasta. Prognoza nie pozostawia wątpliwości – poręczenie obligacji na budowę Aquaparku spowoduje osiągnięcie przez Chełm ustawowego progu zadłużenia w I kwartale 2015 r. To zaś może oznaczać zarząd komisaryczny nad naszym miastem i budżety w kolejnych latach bez najmniejszych nawet inwestycji.

W tej sytuacji nie ma innego wyjścia. Wzywam i proszę, by wszyscy, którzy zdecydowali się oddać swoje głosy na mnie i na KWW Nowa Prawica – Chełm Bez Kłamstw – przełamali się i poszli 30 listopada raz jeszcze do urn. Trzeba uratować Chełm przed bankructwem. Trzeba zagłosować przeciw Agacie Fisz, jej niekompetencji i błędom, które pogrążają nasze miasto.

Zagłosuję przeciw Agacie Fisz, bo jest złym prezydentem, bo nie umie zmienić swojej fatalnej polityki, bo nie załatwi dla Chełma żadnych zewnętrznych pieniędzy, bo chce wygrać wybory tylko po to, żeby Leszek Miller miał się czym pochwalić. Proszę osoby, które mi zaufały – by również uratowały Chełm przed reelekcją Agaty Fisz”.

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
  • Już gorzej niż PO się nie da.

    No votes yet.
    Please wait...
  • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *