REKLAMA
,
Konsultacje, konsultacje…
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jutro prezydent Chełma będzie rozmawiał z mieszkańcami o płatnych parkingach. W piątek o miejskiej komunikacji autobusowej. Macie okazję podzielić się swoimi opiniami w tych ważnych sprawach.

Reklama
Koniec tygodnia upłynie w chełmskim ratuszu pod znakiem konsultacji społecznych. Prezydent Jakub Banaszek zaprasza do wspólnej dyskusji nad ważnymi sprawami dla miasta i jego mieszkańców.

Już jutro (czwartek, 31 stycznia),  o godz. 17, odbędzie się spotkanie w sprawie stref płatnego parkowania. Podczas konsultacji prezydent proponuje omówienie następujących kwestii: jak mogłaby wyglądać strefa płatnego parkowania, wybór operatora oraz inne pytania i wątpliwości związane z inicjatywą. Przypomnijmy, że na stronie miasta mieszkańcy mieli okazję wziąć udział w ankiecie dotyczącej płatnych parkingów; większość opowiedziała się przeciwko.
Gorąca dyskusja (nie tylko w tej kwestii) rozgorzała także na naszym portalu. Zobaczcie tutaj.

Z kolei w piątek, 1 lutego, o godz. 17, odbędą się konsultacje w sprawie nowej siatki połączeń Chełmskich Linii Autobusowych.

Będą jeszcze – choć dopiero w przyszłym tygodniu – w środę, 6 lutego, godz. 17, konsultacje społeczne dotyczące strategii rowerowej w mieście. Pierwszy Zastępca Prezydenta, Artur Juszczak zaprasza wszystkich entuzjastów rowerów oraz turystyki rowerowej do wspólnego opracowania „Strategii Realizacji Systemu Dróg Rowerowych na terenie Miasta Chełm”. Wspólnie wypracowane rozwiązania mogą w sposób znaczący zwiększyć rolę komunikacji rowerowej na terenie miasta. Propozycje udogodnień i rozwiązań ciągle można przesyłać w wiadomości prywatnej na fanpage Miasta Chełm.

Wszystkie spotkania odbywać się będą w sali nr 1 chełmskiego Urzędu Miasta, ul. Lubelska 65.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Niedawno zmieniłem miejsce zamieszkania ze Szczecina na Chełm. Oprócz stref płatnego parkowania w centrum ustanowiono płatne parkingi przy dyskontach(gdzie zawsze nie było miejsc do parkowania),ale w parkometrze pobiera się bezpłatny bilet (45 min.) na załatwienie zakupów w sklepie.Rozwiązało to całkowicie problem parkowania. Taką metodę można zastosować przy urzędach.
  Z uszanowaniem
  Boruczkowski

  No votes yet.
  Please wait...
 • a co z komunikacja miejska ? podobno miała byc bezpłatna ?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA