Lepiej jeżeli przez weekend będziecie mieli gotówkę przy sobie. Niektóre banki przez najbliższe dni prowadzą prace serwisowe.
Klienci muszą się przygotować na brak dostępu do bankomatów, bankowości internetowej oraz problemy z płatnościami kartą.
Zobacz, których banków to dotyczy:
Alior Bank: Ze względu na prace serwisowe w piątek w godzinach 16:00-22:00 niedostępna będzie aplikacja Alior Faktor.
Deutsche Bank: Przez całą sobotę niedostępny będzie system db easyNET oraz szybkie płatności internetowe. W godzinach 00:00-18:00 w ograniczonym zakresie będzie można korzystać z usług teleserwisu.
Pekao: W sobotę w godz. 9:00 -21:00 możemy spodziewać się ograniczeń w dostepnie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Peako24Makler
ING Bank Śląski: Problemy w korzystaniu z bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej dla klientów detalicznych mogą nastąpić z niedzieli na poniedziałek w godzinach 00:00 – 5:00. Z poniedziałku na wtorek w godz. 03:00 – 03:20 zaplanowano prace serwisowe. Niedostępne funkcjalności: płatności BLIK, oraz system bankowości internetowej dla klientów detalicznych Moje ING w wersji mobilnej.