REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Konwój wstydu w Chełmie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Laweta #KonwojuWstydu przyjedzie dzisiaj do Chełma. Jej “bohaterem” będzie Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Reklama

Platforma Obywatelska dla Chełma swoją akcją chce przypomnieć mieszkańcom naszego miasta o nagrodach, które przyznał sobie rząd Prawa i Sprawiedliwości. Do Chełma przyjedzie poseł PO Stanisław Żmijan, który chce rozmawiać z mieszkańcami m.in. na temat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztofa Jurgiela.

Organizatorzy zapraszają na godz. 11.00 na deptak (ul. Lwowska w okolicy łącznika prowadzącego do miejskiego targowiska) na specjalną konferencję prasową.

Spotkanie odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji ‘Konwój wstydu’.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Ludzie,brak wam cywilnej odwagi.Gorsi nie będziecie niż obecna ekipa nieudaczników.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Mariuszu K.Piszesz o nowych twarzach,a co robisz na ten temat w Chełmie.Wybory nie długo,a Ty co?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Przypomnę tylko powody dla których członkowie rządu otrzymali tak wysokie nagrody nagrody: ” bo się im należało” 😉
  Ciągle uważam, że nasza demokracja jest bardzo fasadowa a celem polityka jest osiągniecie większych osobistych wpływ przy coraz mniejszej osobistej odpowiedzialności. Ta filozofia nie uległa większym zmianom od starożytnych satrapii. Nadal podstawowym narzędziem zarządzania jest zdrada, zakłamanie i pazerność.
  To, że dzisiaj PO wytyka PiS pazerność to tylko czysty przypadek 😉

  No votes yet.
  Please wait...
 • Aby tytułowy Konwój Wstydu miał jakikolwiek sens należałoby do niego zaprząc wszystkich polskich/polskojęzycznych polityków. Nie jest to śmieszne, a raczej żałosne, że pan poseł z partii PO, która przecież obrabowała Polaków z OFE, sam będzie wytykać innym nadużycia. To tylko ukazuje rzeczywisty stan polskiej sceny politycznej. Wszechobecna hipokryzja i obietnice, aby tylko zdobyć głos wyborcy. Warto się więc zastanowić na kogo w ogóle głosujemy, gdyż popieranie tych samych partii/person od wielu lat nie przynosi spektakularnych zysków. Wniosek jest jeden – niezależnie od sympatii politycznych zanim kogoś się poprze warto byłoby zaznajomić się z historią “sukcesów” i “przekrętów” danej partii lub polityka, a to co słyszymy na wiecach politycznych traktować z bardzo dużą rezerwą. Jeszcze zapewne wiele wody upłynie w Wiśle i Naszej Uherce zanim zaczniemy wybierać nowe twarze w celu ich weryfikacji, aczkolwiek warto się nad tym poważnie zastanowić chociażby z okazji zbliżających się wyborów samorządowych.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama