REKLAMA
,
Konwój wstydu w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Laweta #KonwojuWstydu przyjedzie dzisiaj do Chełma. Jej „bohaterem” będzie Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Reklama

Platforma Obywatelska dla Chełma swoją akcją chce przypomnieć mieszkańcom naszego miasta o nagrodach, które przyznał sobie rząd Prawa i Sprawiedliwości. Do Chełma przyjedzie poseł PO Stanisław Żmijan, który chce rozmawiać z mieszkańcami m.in. na temat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztofa Jurgiela.

Organizatorzy zapraszają na godz. 11.00 na deptak (ul. Lwowska w okolicy łącznika prowadzącego do miejskiego targowiska) na specjalną konferencję prasową.

Spotkanie odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji ‚Konwój wstydu’.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Ludzie,brak wam cywilnej odwagi.Gorsi nie będziecie niż obecna ekipa nieudaczników.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Mariuszu K.Piszesz o nowych twarzach,a co robisz na ten temat w Chełmie.Wybory nie długo,a Ty co?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Przypomnę tylko powody dla których członkowie rządu otrzymali tak wysokie nagrody nagrody: ” bo się im należało” 😉
  Ciągle uważam, że nasza demokracja jest bardzo fasadowa a celem polityka jest osiągniecie większych osobistych wpływ przy coraz mniejszej osobistej odpowiedzialności. Ta filozofia nie uległa większym zmianom od starożytnych satrapii. Nadal podstawowym narzędziem zarządzania jest zdrada, zakłamanie i pazerność.
  To, że dzisiaj PO wytyka PiS pazerność to tylko czysty przypadek 😉

  No votes yet.
  Please wait...
 • Aby tytułowy Konwój Wstydu miał jakikolwiek sens należałoby do niego zaprząc wszystkich polskich/polskojęzycznych polityków. Nie jest to śmieszne, a raczej żałosne, że pan poseł z partii PO, która przecież obrabowała Polaków z OFE, sam będzie wytykać innym nadużycia. To tylko ukazuje rzeczywisty stan polskiej sceny politycznej. Wszechobecna hipokryzja i obietnice, aby tylko zdobyć głos wyborcy. Warto się więc zastanowić na kogo w ogóle głosujemy, gdyż popieranie tych samych partii/person od wielu lat nie przynosi spektakularnych zysków. Wniosek jest jeden – niezależnie od sympatii politycznych zanim kogoś się poprze warto byłoby zaznajomić się z historią „sukcesów” i „przekrętów” danej partii lub polityka, a to co słyszymy na wiecach politycznych traktować z bardzo dużą rezerwą. Jeszcze zapewne wiele wody upłynie w Wiśle i Naszej Uherce zanim zaczniemy wybierać nowe twarze w celu ich weryfikacji, aczkolwiek warto się nad tym poważnie zastanowić chociażby z okazji zbliżających się wyborów samorządowych.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA