REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Korolówka. Pijany pojechał na “czołówkę”
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 34-letni obywatel Ukrainy, który w nocy zderzył się czołowo z innym samochodem osobowym. Szczęściem nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca jest w rękach policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj (8 grudnia), około godziny 23:00, w miejscowości Korolówka Kolonia (gm. Włodawa), na drodze wojewódzkiej numer 812. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą 34-letni obywatel Ukrainy, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się czołowo z pojazdem marki Renault Master. Renault kierował 29-letni obywatel Białorusi podróżujący wraz z pasażerką. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący mazdą miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnym areszcie.

34-latek odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Policjanci przypominają, że kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości to przestępstwo. Grozi za nie kara pozbawienia wolności do lat 2, konsekwencje finansowe i zakaz kierowania pojazdami.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • mam nadzieję że dostanie deportację na 5 lat

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *