REKLAMA
,
Korolówka. Pijany pojechał na „czołówkę”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 34-letni obywatel Ukrainy, który w nocy zderzył się czołowo z innym samochodem osobowym. Szczęściem nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca jest w rękach policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj (8 grudnia), około godziny 23:00, w miejscowości Korolówka Kolonia (gm. Włodawa), na drodze wojewódzkiej numer 812. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą 34-letni obywatel Ukrainy, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się czołowo z pojazdem marki Renault Master. Renault kierował 29-letni obywatel Białorusi podróżujący wraz z pasażerką. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Reklama

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący mazdą miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnym areszcie.

34-latek odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Policjanci przypominają, że kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości to przestępstwo. Grozi za nie kara pozbawienia wolności do lat 2, konsekwencje finansowe i zakaz kierowania pojazdami.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • mam nadzieję że dostanie deportację na 5 lat

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA