REKLAMA
,
Kosiniec z urzędu do szkoły
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Andrzej Kosiniec został odwołany z funkcji II zastępcy Prezydenta Miasta Chełm. Od 2 września będzie kierował Szkołą Podstawową nr 11 w Chełmie.

Reklama

Chełmski ratusz poinformował dzisiaj (30 sierpnia), że Prezydent Miasta Chełm, Jakub Banaszek, odwołał Andrzeja Kosińca (na zdjęciu pierwszy z prawej) z funkcji II zastępcy Prezydenta Miasta Chełm. Jednocześnie powołał go, po uprzednim uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Pedagogicznej, na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie. Nową funkcję A. Kosiniec obejmie 2 września br.

Andrzej Kosiniec (urodzony w 1969 roku) jest absolwentem pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na UMCS w Lublinie. Ukończył też studia podyplomowe na kierunkach: pedagogika specjalna UMCS w Lublinie oraz informatyka w PWSZ w Chełmie. W latach 1991-1996 pracował jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 9. Potem związał się ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Chełmie, gdzie pracował do 2018 roku. Był tam kolejno: wychowawcą internatu, nauczycielem oraz kierownikiem internatu. W lutym 2018 roku został wizytatorem Kuratorium Oświaty w Lublinie, gdzie pracował do listopada 2018 roku. Wtedy został powołany na wiceprezydenta Miasta Chełm i odpowiadał za sprawy społeczne i oświatowe.

Nowy dyrektor SP nr 11 zdążył już ustanowic swojego zastępcę. Na funkcję wicedyrektora powołana została Beata Duda-Kalisio. Nowa wicedyrektor ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Ma 32-letni staż pracy na stanowisku nauczyciela języka polskiego. Przez kilka lat była wicedyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Chełmie (teraz „jedenastka”).

***

Jak informuje Damian Zieliński z UM Chełm, po odwołaniu Andrzeja Kosińca z funkcji II zastępcy Prezydenta Miasta Chełm, Prezydent Jakub Banaszek nie powołał nowego wiceprezydenta.

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • TSJ,pis nie tylko wbref Konstytucji,ale i prawom fizyki – zdolniacy.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Procurator,po prostu broda mnie lubi.

  No votes yet.
  Please wait...
 • A propos zatrucia Wisły. Jak wieść niesie, wygląda wyjątkowo paskudnie. Pewne niewielkie rozmiarami frakcje zanieczyszczeń są tak wyjątkowo degeneracyjne, toksyczne i inwazyjne, że nawet przystosowana do wielkiego przerobu scieków infrastruktura się zatkała i nie wiadomo kto, i kiedy ją odkorkuje. Podobno wojsko chciało toto wysadzić, lecz ktoś się przestraszył, że może dojść do pewnego rodzaju zbeszczeszczenia – litości wtedy nie będzie i ważne głowy niechybnie polecą. Postanowiono, że armia dokona z rozmachem forsowania Wisły za pomocą pontonów, by w tym zamieszaniu toto pieczołowicie i godnie trafiło rurociągiem na swoje miejsce.
  Wbrew prawom fizyki zawściekłe toto przez ten wyciek, jest już spotykane aż na Podkarpaciu. Pytam się po co?
  Jest to niechybnie problem nie tyle ekologiczny, co ideologiczny/indoktrynacyjny w swym zmatrializowanym wymiarze.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA