REKLAMA
,
Koziczyński opowie o rockowych gwiazdach
Koziczyński opowie o rockowych gwiazdach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już 29 października o godzinie 18.00 kolejne wydarzenie jesiennego projektu Chełmskiej Biblioteki Publicznej „Książka i Muzyka”. Koziczyński opowie o rockowych gwiazdach

Reklama

Tym razem gościem będzie Bartek Koziczyński, chełmianin i wieloletni dziennikarz magazynów „Tylko Rock” i „Teraz Rock” oraz radiowej Czwórki.

Kiedy na imprezach w liceum Czarnieckiego bawił się przy muzyce Red Hot Chili Peppers, nie przypuszczał, że kilka lat później stanie twarzą w twarz z muzykami zespołu. A potem z innymi gwiazdami rocka. Część tych spotkań zainspirowała go do pisania muzycznych biografii – zapowiada Tomasz Moskal. – Bartek Koziczyński wydał książki o Redhotach, Pearl Jam, System Of A Down i Tool. Młodociane wizyty w sklepie pana Kulisza przyczyniły się natomiast do powstania leksykonów popkultury PRL i lat 90.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Trzeba jednak pamiętać o obostrzeniach związanych z reżimem sanitarnym COVID- 19. Uczestnicy będą mieć do dyspozycji tylko 25 procent dostępnych na sali miejsc.

Projekt Chełmskiej Biblioteki Publicznej „Książka i Muzyka” dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. W jego dotychczasowych odsłonach udział wzięli: Grzegorz KalinowskiPrzemysław Śmiech i Marek Dyjak 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA