REKLAMA
,
Koziczyński opowie o rockowych gwiazdach
Koziczyński opowie o rockowych gwiazdach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już 29 października o godzinie 18.00 kolejne wydarzenie jesiennego projektu Chełmskiej Biblioteki Publicznej „Książka i Muzyka”. Koziczyński opowie o rockowych gwiazdach

Reklama

Tym razem gościem będzie Bartek Koziczyński, chełmianin i wieloletni dziennikarz magazynów „Tylko Rock” i „Teraz Rock” oraz radiowej Czwórki.

Kiedy na imprezach w liceum Czarnieckiego bawił się przy muzyce Red Hot Chili Peppers, nie przypuszczał, że kilka lat później stanie twarzą w twarz z muzykami zespołu. A potem z innymi gwiazdami rocka. Część tych spotkań zainspirowała go do pisania muzycznych biografii – zapowiada Tomasz Moskal. – Bartek Koziczyński wydał książki o Redhotach, Pearl Jam, System Of A Down i Tool. Młodociane wizyty w sklepie pana Kulisza przyczyniły się natomiast do powstania leksykonów popkultury PRL i lat 90.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Trzeba jednak pamiętać o obostrzeniach związanych z reżimem sanitarnym COVID- 19. Uczestnicy będą mieć do dyspozycji tylko 25 procent dostępnych na sali miejsc.

Projekt Chełmskiej Biblioteki Publicznej „Książka i Muzyka” dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. W jego dotychczasowych odsłonach udział wzięli: Grzegorz KalinowskiPrzemysław Śmiech i Marek Dyjak 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA