REKLAMA
,
„Koziołek Matołek i jego przygody”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na spektakl muzyczny „Koziołek Matołek i jego przygody” zaprasza Chełmska Biblioteka Publiczna. Zabawne perypetie koziołka pewnie przypadną do gustu nie tylko dzieciom.

Reklama

Widowisko przygotowane zostało w klimacie muzycznej bajki, pełnej ciekawych przygód tytułowego bohatera i niezapomnianych wrażeń dla widzów. Przedstawienie oparte jest na motywach książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentowicza, opowiadającej o przygodach rogatego zwierzaka, który „błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa”.

Zabawne perypetie koziołka, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja – we wspaniałej autorskiej, muzycznej i scenograficznej oprawie – czynią spektakl niezwykle ciekawym, zarówno dla najmłodszych widzów, jak i ich rodziców. Wraz z uroczym koziołkiem Matołkiem dzieci zwiedzą różne zakamarki świata, zobaczą samurajski miecz, odkryją słowne łamigłówki i poznają afrykańskie piosenki.

W spektaklu, w reżyserii Tomasza Banasika, wystąpią artyści scen śląskich: Justyna Dubiel, Agnieszka Szumańska i Karol Potyka.

– Zapraszamy na niepowtarzalne i emocjonujące wydarzenie, które dostarczy młodym i starszym widzom bajkowych przeżyć oraz muzycznych doznań – zachęcają organizatorzy.

Przedstawienie odbędzie w ramach projektu „Literacki Chełm: cykl wydarzeń kulturalnych”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zapraszamy na spektakl w sobotę, 16 listopada, godz. 16.00, sala widowiskowa ChBP (ul. Partyzantów 40). Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA