REKLAMA
,
Kraśniczyn. Miał marihuanę i amfetaminę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ponad 800 gramów marihuany i amfetaminę znaleźli wczoraj krasnostawscy kryminalni na terenie gminy Kraśniczyn. Zatrzymali w tej sprawie 42-letniego mężczyznę. Dzisiaj będą z nim wykonywane dalsze czynności procesowe. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni z krasnostawskiej komendy przeszukali wczoraj (9 września) pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze znajdujące się w gminie Kraśniczyn. Znaleźli tam i zabezpieczyli prawie 820 gramów marihuany oraz amfetaminę. To ilość, z której można przygotować ponad 60 działek dilerskich.

Reklama

Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione narkotyki i zatrzymali w związku z tą sprawą mieszkającego tam 42-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje teraz prokurator. Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna nie dopuścił się innych przestępstw, np. czy nie udzielał środków odurzających innym osobom oraz w jaki sposób wszedł w posiadanie zabronionych substancji.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA