REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Krasnystaw. Skradziony telefon ukrył w kuchence
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do jednego z domów w gminie Krasnystaw. Mężczyzna pod nieobecność swojego znajomego kopnięciem wyłamał drzwi domu i skradł nowy telefon komórkowy. Łup zabrał do siebie i ukrył w kuchence gazowej.

W poniedziałek mieszkaniec Siennicy Nadolnej powiadomił, że do jego domu nieznany sprawca dokonał włamania.  Stwierdził, że został mu skradziony jedynie nowy telefon komórkowy, który zakupił kilka dni wcześniej. Wartość skradzionego telefonu została wyceniona na 530 złotych.

Sprawą zajęli się krasnostawscy kryminalni. Ustalili, że sprawcą jest znajomy pokrzywdzonego, 39-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. W trakcie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze w szufladzie kuchenki gazowej znaleźli skradziony telefon. – Nie było w nim karty sim, gdyż jak tłumaczył sprawca spalił ją, aby nie można było namierzyć telefonu.  Włamywacz już usłyszał zarzuty – informuje podkom. Piotr Wasilewski. Mężczyzna przyznał się do włamania i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Ustalony mężczyzna jest znany policjantom. Notowany był już za pobicie. Teraz odpowie przed sądem za kradzież z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*