REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Krawczyk z nominacją Olimpijską
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W  siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego  w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia zawodnikom i osobom towarzyszącym nominacji na I Igrzyska Europejskie Baku 2015. Jedną z zawodniczek, która dostąpiła zaszczytu  reprezentowania  barw  Polski w  inauguracyjnej edycji  Igrzysk Europejskich będzie zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Katarzyna Krawczyk.

Prezes  Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki życzył  zgromadzonym szczęścia i ducha walki , a na koniec uroczystości, kilka ciepłych słów w kierunku reprezentantów Polski na I Igrzyska Baku 2015 wypowiedziała Dorota Idzi – Podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Pierwsze Igrzyska Europejskie  jak głosi reklamowy spot rozegrane zostaną  w   Baku , gdzie słońce w Europie wstaje najwcześniej .

Te multidyscyplinarne  zawody sportowe    zorganizowane  zostaną  na wzór Igrzysk Olimpijskich rozgrywanych  co 4 lata dla wszystkich kontynentów. Zawodnicy i osoby towarzyszące  zakwaterowani zostaną w wiosce olimpijskiej . Zachowany zostanie także  odpowiedni ceremoniał otwarcia i zakończenia tej historycznej największej imprezy  sportowej w Europie. Igrzyska zarządzane  przez Europejski Komitet Olimpijski rozpoczną się 12 czerwca i potrwają 16 dni.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*