REKLAMA
,
Krawczyk z nominacją Olimpijską
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W  siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego  w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia zawodnikom i osobom towarzyszącym nominacji na I Igrzyska Europejskie Baku 2015. Jedną z zawodniczek, która dostąpiła zaszczytu  reprezentowania  barw  Polski w  inauguracyjnej edycji  Igrzysk Europejskich będzie zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Katarzyna Krawczyk.

Reklama

Prezes  Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki życzył  zgromadzonym szczęścia i ducha walki , a na koniec uroczystości, kilka ciepłych słów w kierunku reprezentantów Polski na I Igrzyska Baku 2015 wypowiedziała Dorota Idzi – Podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Pierwsze Igrzyska Europejskie  jak głosi reklamowy spot rozegrane zostaną  w   Baku , gdzie słońce w Europie wstaje najwcześniej .

Te multidyscyplinarne  zawody sportowe    zorganizowane  zostaną  na wzór Igrzysk Olimpijskich rozgrywanych  co 4 lata dla wszystkich kontynentów. Zawodnicy i osoby towarzyszące  zakwaterowani zostaną w wiosce olimpijskiej . Zachowany zostanie także  odpowiedni ceremoniał otwarcia i zakończenia tej historycznej największej imprezy  sportowej w Europie. Igrzyska zarządzane  przez Europejski Komitet Olimpijski rozpoczną się 12 czerwca i potrwają 16 dni.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA