REKLAMA
,
Kryptonim „Bezpieczny pieszy”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jedźcie bezpiecznie. Dzisiaj na terenie powiatu krasnostawskiego odbywa się policyjna akcja pod kryptonimem „Bezpieczny pieszy”. 

Reklama

Dzisiaj 10 stycznia br. na terenie powiatu krasnostawskiego odbędą się działania pod kryptonimem „Bezpieczny pieszy”. Organizowane są w ramach Powiatowego Programu Poprawy Bezpieczeństwa Pieszych w Ruchu Drogowym na lata 2018-2020. Będzie więcej policjantów, którzy bezwzględnie będą reagować na wszelkie naruszenia przepisów ruchu drogowego.

Głównym celem programu jest poprawa bezpieczeństwa pieszych, zmniejszenie liczby wypadków i kolizji z ich udziałem. Działania prowadzone przez mundurowych to nie tylko ujawnianie wykroczeń popełnianych przez pieszych i kierujących wobec pieszych, ale również edukowanie uczestników ruchu.

Niemniej jednak mundurowi będą bezwzględnie reagować w stosunku do osób pieszych oraz kierujących pojazdami naruszających przepisy ruchu drogowego – czytamy na stronie KPP w Krasnymstawie.

Dziś od wczesnych godzin rannych na drogach powiatu pojawi się większa liczba patroli ruchu drogowego. Szczególnie obserwowani będą kierowcy dopuszczający się wykroczeń stwarzających zagrożenie dla pieszych.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA