REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kryptonim “Bezpieczny pieszy”
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Jedźcie bezpiecznie. Dzisiaj na terenie powiatu krasnostawskiego odbywa się policyjna akcja pod kryptonimem „Bezpieczny pieszy”. 

Dzisiaj 10 stycznia br. na terenie powiatu krasnostawskiego odbędą się działania pod kryptonimem „Bezpieczny pieszy”. Organizowane są w ramach Powiatowego Programu Poprawy Bezpieczeństwa Pieszych w Ruchu Drogowym na lata 2018-2020. Będzie więcej policjantów, którzy bezwzględnie będą reagować na wszelkie naruszenia przepisów ruchu drogowego.

Głównym celem programu jest poprawa bezpieczeństwa pieszych, zmniejszenie liczby wypadków i kolizji z ich udziałem. Działania prowadzone przez mundurowych to nie tylko ujawnianie wykroczeń popełnianych przez pieszych i kierujących wobec pieszych, ale również edukowanie uczestników ruchu.

Niemniej jednak mundurowi będą bezwzględnie reagować w stosunku do osób pieszych oraz kierujących pojazdami naruszających przepisy ruchu drogowego – czytamy na stronie KPP w Krasnymstawie.

Dziś od wczesnych godzin rannych na drogach powiatu pojawi się większa liczba patroli ruchu drogowego. Szczególnie obserwowani będą kierowcy dopuszczający się wykroczeń stwarzających zagrożenie dla pieszych.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*