REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kryształowa Malwa powędrowała do Chełma
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

unnamed (1)30 października 2014 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie XI edycji konkursu „Kształtujemy”

Reklama

Uczniowie i nauczyciele wysłuchali referatów przygotowanych przez pracowników naukowych:
1. Wskaźniki i standardy jakości krajobrazu w świetle europejskiej konwencji krajobrazu- prof. dr hab. Tadeusz Chmielewski, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.
2. Wolność i ograniczenia człowieka w systemie przyrodniczo ­ antropogenicznym -dr Jadwiga Michalczyk

Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w poprzednim roku otrzymał tytuł „Szkoły Rozumnie Kształtującej Krajobraz” młodzież klasy o profilu technik architektury krajobrazu tytuł Szkolny architekt krajobrazu a w tym roku efektem pracy młodzieży w ogrodzie jest wyróżnienie statuetką Kryształowa Malwa za kilkuletni udział w rozumne kształtowanie krajobrazu, poprzez urządzenie i pielęgnację ogrodu przyszkolnego jak również jego wychowawczą i edukacyjną funkcję.

Uroczystego otwarcia dokonał Lubelski Kurator Oświaty Krzysztof Babisz, który wręczył specjalne nagrody „Kryształowe Malwy” oraz wiele innych nagród, wyróżnień ipodziękowań. Od 2004r. Lubelskie Kuratorium Oświaty we współpracy z Wojewódzkim

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama