REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Księżniczka Sara- Musical Familijny
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Spektakl “Księżniczka Sara” podczas każdego występu gromadzi komplet widowni. Tym razem przedstawienie odbędzie się w Chełmskim Domu Kultury. 

Reklama

25 kwietnia o godzinie 18:00 i 26 kwietnia o godzinie 14:00 odbędzie się spektakl przedstawienia. Do Chełma widowisko trafi dzięki Jackowi Wazelinowi, który jest autorem choreografii. Jacek pierwsze taneczne kroki stawiał w Klubie Tańca Towarzyskiego TAKT oraz w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej. Wszyscy fani polskiej edycji You Can Dance pamiętają go także, jako twórcę wielu choreografii w stylu Broadway Jazz.

“Ta muzyczna bajka, przygotowana z rozmachem i niezwykłą dbałością o szczegóły z pewnością będzie prawdziwą frajdą nie tylko dla dzieci, ale ich rodziców, którzy przecież także mają za sobą pełną wzruszeń lekturę Małej Księżniczki Frances Hodgson Burnett.”- komentowała Karolina Kolinek-Siechowicz, krytyk teatralny

Cena biletu: 45 złotych.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Spektakl świetny. Na wysokim poziomie. Tyle wrażeń, że brak słów by je opisać. Jeżeli macie możliwość – wybierzcie się w niedzielę. Bo jest warto.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama