REKLAMA
,
Wołkowiany. Kto utonął w Dębowym Lesie?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W zalewie Dębowy Las utonął w niedzielę mężczyzna. Policja ustala jego tożsamość.

Reklama

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (2 sierpnia), około południa, nad zalewem Dębowy Las w gminie Żmudź. Pracujący tam ratownicy wodni w pewnym momencie zauważyli dryfujące w wodzie ciało. Natychmiast wyciągnęli mężczyznę z wody i podjęli reanimację. Pomimo tego, nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych.

Skierowani na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zgon. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Według wstępnych ustaleń wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Jak dotąd nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny.

***

Policjanci apelują o rozsądek i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. Nie wchodźmy do wody po spożyciu alkoholu, nie skaczmy do niej, gdy nie wiemy jakie jest dno. Korzystajmy jedynie ze strzeżonych kąpielisk stosując się do zaleceń ratowników wodnych i regulaminów. Nie pozostawiajmy dzieci nad wodą bez opieki, nie pozwólmy też, aby przebywały w wodzie same. Korzystają ze sprzętu wodnego upewnijmy się, że jest on sprawny, a przebywające w nim osoby są właściwie zabezpieczone. Po długim leżeniu na słońcu nie należy zanurzać się gwałtownie w wodzie, lecz robić to stopniowo, aby uniknąć wstrząsu termicznego.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA