REKLAMA
,
Kto widział wypadek we Włodawie?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 25 grudnia 2019 roku we Włodawie, przy ul. Długiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Polną. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę o zdarzeniu lub o kierującej pojazdem proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włodawie.

Reklama

Komenda Powiatowa Policji we Włodawie prowadzi dochodzenie w sprawie  wypadku drogowego, do którego doszło 25 grudnia 2019 roku, około godziny 17:00 we Włodawie, przy ul. Długiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Polną. Jak ustalono, pokrzywdzony idąc chodnikiem ulicy Długiej omijał zaparkowany przy wjeździe do posesji samochód osobowy koloru czerwonego lub bordowego. W tym czasie pojazd ruszył do tyłu. 68-letni mieszkaniec Włodawy został potrącony i doznał obrażeń ciała.
Kierującą  pojazdem miała być młoda kobieta w wieku około 20 lat. Towarzyszył jej pasażer – mężczyzna w wieku około 40 lat. Osoby te oddaliły się z miejsca zdarzenia w kierunku ulicy Lubelskiej.

Policja prosi wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie o zgłaszanie się do włodawskiej komendy pod nr telefonu 47 813 22 50 lub 47 813 22 90.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA