REKLAMA
,
Kuba Badach na listopad
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

KUBA BADACH – TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY to tytuł koncertu, na który w listopadzie zaprasza Chełmski Dom Kultury.

Reklama

Płyta Kuby Badacha Tribute to Andrzej Zaucha ma już 10 lat. Jednak wciąż zyskuje nowych odbiorców, a starych przysparza o dreszcze.

Takie wyjątkowe jubileusze należy czcić! Wraz z Kubą Badachem zamierzamy zrobić to najlepiej, jak potrafimy – piszą organizatorzy.

Podczas koncertów Kuba Badach wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Zauchy, w nowych aranżacjach przygotowanych przez siebie oraz Jacka Piskorza.

To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory… – mówi Kuba Badach.

Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976 r. w Krasnymstawie) – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988 roku, nagrał swoją pierwszą płytę. Zawierała kolędy napisane specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 roku rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej. Jest jej   absolwentem. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

Zapraszamy na koncert 8 listopada (piątek), godz. 19.00, sala widowiskowa ChDK.
Bilety po 129 zł można kupić w kasach ChDK i kina Zorza (zostały pojedyncze wolne miejsca).

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA