REKLAMA
,
Kukiz i Braun przyjadą do Chełma?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kampanie wyborcze kandydatów na urząd Prezydenta RP trwają w najlepsze i co cieszy nas najbardziej – rozgrywają się także na terenie Chełma. Za nami pięć oficjalnych wizyt, ale czy czekają nas kolejne?

Reklama

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że najprawdopodobniej do Chełma nie zawita Paweł Kukiz. – Mamy bardzo napięty grafik, więc bardzo ciężko będzie o spotkanie – komentuje Paweł Halaczkiewicz ze sztabu wyborczego. Odmienna sytuacja dotyczy kolejnego bezpartyjnego kandydata Grzegorza Brauna. Wiele wskazuje na to, że polski reżyser spotka się z chełmianami jeszcze w przyszłym tygodniu. O oficjalnych terminach będziemy informować na bieżąco.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Ida wybory 2015. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 60% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne układy. Wklejajcie to na swoim Facebooku, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

  No votes yet.
  Please wait...
  • Gdyby otępiałe dziady i stare baby nie miały prawa głosu Bronek i Duda zamienili by się w sondażach z Korwinem i Kukizem. I to niezależni wiodli by prym w wyborach. A tak to znowu to samo będzie albo gorzej (PiS). A i jeszcze jedno dobrze gdyby głosowali tylko na tych dwóch niezależnych, pozostali to tylko rozpraszanie głosów na ręke Po i Pisowi

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA