REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kukiz i Braun przyjadą do Chełma?
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Kampanie wyborcze kandydatów na urząd Prezydenta RP trwają w najlepsze i co cieszy nas najbardziej – rozgrywają się także na terenie Chełma. Za nami pięć oficjalnych wizyt, ale czy czekają nas kolejne?

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że najprawdopodobniej do Chełma nie zawita Paweł Kukiz. – Mamy bardzo napięty grafik, więc bardzo ciężko będzie o spotkanie – komentuje Paweł Halaczkiewicz ze sztabu wyborczego. Odmienna sytuacja dotyczy kolejnego bezpartyjnego kandydata Grzegorza Brauna. Wiele wskazuje na to, że polski reżyser spotka się z chełmianami jeszcze w przyszłym tygodniu. O oficjalnych terminach będziemy informować na bieżąco.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Ida wybory 2015. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 60% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne układy. Wklejajcie to na swoim Facebooku, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

  No votes yet.
  Please wait...
  • Gdyby otępiałe dziady i stare baby nie miały prawa głosu Bronek i Duda zamienili by się w sondażach z Korwinem i Kukizem. I to niezależni wiodli by prym w wyborach. A tak to znowu to samo będzie albo gorzej (PiS). A i jeszcze jedno dobrze gdyby głosowali tylko na tych dwóch niezależnych, pozostali to tylko rozpraszanie głosów na ręke Po i Pisowi

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *