REKLAMA
,
Kukiz przedstawia swoich liderów. Brak kandydata z Chełma
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Paweł Kukiz wskazał swoich liderów na listach w województwie lubelskim. Niestety wśród głównych nazwisk nie ma kandydatów z Chełma. Listę w okręgu chełmskim otwiera Paweł Miszczuk z Zamościa. 

Reklama

Muzyk o swoich wyborach poinformował we czwartek wieczorem na portalu społecznościowym. Na zamieszczonym filmie przedstawił osoby, które wystartują z trzech pierwszych pozycji w każdym z okręgów. W okręgu numer 7, trzy pierwsze miejsca zajmują osoby związane z Zamojszczyzną. To też zrodziło wątpliwości o to, czy mieszkańcy Chełma w ogóle będą mieli swoich reprezentantów na liście Pawła Kukiza. – Zdajemy sobie sprawę, że ta trójka kandydatów jest związana z Zamościem i może to zrazić niektórych do naszej listy, ale uznaliśmy, że kwalifikacje są ważniejsze niż miejsce zamieszkania – wyjaśnia Adam Kondrakiewicz, „dwójka” w regionie. Współpracownik Pawła Kukiza jednocześnie nas zapewnił, że na dalszych miejscach pojawią się osoby związane z Chełmem. Pełny układ list ma być znany jeszcze w dniu dzisiejszym.

Pierwsze miejsce na liście w okręgu nr 7, otrzymał Paweł Miszczuk, przedsiębiorca i działacz społeczny związany z Zamościem. Na drugiej pozycji znalazł się Adam Kondrakiewicz, koordynator Ruchu Kukiza w województwie lubelskim oraz były prezes Stowarzyszenia KoLiber. „Trójka” przypadła Jarosławowi Sachajko, nauczycielowi akademickiemu.

Sąsiednią listę w Lublinie otworzy Jakub Kulesza z Puław. „Dwójką” został Kamil Kopeć z Dęblina, a trzecie miejsce zajmuje Krzysztof Kowalczyk z podlubelskiego Bogucina.

Napisz komentarz
 • Adam Kondrakiewicz ma racje mówić że liczą sie kwalifikacje a nie miejsce zamieszkania. Sam mieszka w Lublinie ale nie załapał się na listę w okręgu nr 6 (Lubelskie). Czyżby tam brakowało mu kwalifikacji 😉

 • Nie nalezy głosowac na obcych z jakiejkolwiek byli by partii.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA