REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kukiz przedstawia swoich liderów. Brak kandydata z Chełma
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Paweł Kukiz wskazał swoich liderów na listach w województwie lubelskim. Niestety wśród głównych nazwisk nie ma kandydatów z Chełma. Listę w okręgu chełmskim otwiera Paweł Miszczuk z Zamościa. 

Reklama

Muzyk o swoich wyborach poinformował we czwartek wieczorem na portalu społecznościowym. Na zamieszczonym filmie przedstawił osoby, które wystartują z trzech pierwszych pozycji w każdym z okręgów. W okręgu numer 7, trzy pierwsze miejsca zajmują osoby związane z Zamojszczyzną. To też zrodziło wątpliwości o to, czy mieszkańcy Chełma w ogóle będą mieli swoich reprezentantów na liście Pawła Kukiza. – Zdajemy sobie sprawę, że ta trójka kandydatów jest związana z Zamościem i może to zrazić niektórych do naszej listy, ale uznaliśmy, że kwalifikacje są ważniejsze niż miejsce zamieszkania – wyjaśnia Adam Kondrakiewicz, “dwójka” w regionie. Współpracownik Pawła Kukiza jednocześnie nas zapewnił, że na dalszych miejscach pojawią się osoby związane z Chełmem. Pełny układ list ma być znany jeszcze w dniu dzisiejszym.

Pierwsze miejsce na liście w okręgu nr 7, otrzymał Paweł Miszczuk, przedsiębiorca i działacz społeczny związany z Zamościem. Na drugiej pozycji znalazł się Adam Kondrakiewicz, koordynator Ruchu Kukiza w województwie lubelskim oraz były prezes Stowarzyszenia KoLiber. “Trójka” przypadła Jarosławowi Sachajko, nauczycielowi akademickiemu.

Sąsiednią listę w Lublinie otworzy Jakub Kulesza z Puław. “Dwójką” został Kamil Kopeć z Dęblina, a trzecie miejsce zajmuje Krzysztof Kowalczyk z podlubelskiego Bogucina.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Adam Kondrakiewicz ma racje mówić że liczą sie kwalifikacje a nie miejsce zamieszkania. Sam mieszka w Lublinie ale nie załapał się na listę w okręgu nr 6 (Lubelskie). Czyżby tam brakowało mu kwalifikacji 😉

  No votes yet.
  Please wait...
 • Nie nalezy głosowac na obcych z jakiejkolwiek byli by partii.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama