REKLAMA
,
Kula i Toperz wracają
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Chodź na słówko” to propozycja Teatru Ziemi Chełmskiej dla najmłodszych. Lubiane przedstawienie wraca w październiku na scenę.

Reklama

Spektakl „Chodź na słówko” powstał według scenariusza Maliny Przyślugi, jednej z najbardziej utytułowanych polskich współczesnych dramatopisarek tworzących dla najmłodszych. Bohaterowie przedstawienia, Kula i Toperz czyli dwa słowa niepoprawnie wypowiedziane przez dziecko, za wszelką cenę starają się zostać tym, kim naprawdę są czyli Kurą i Nietoperzem.
Czy Język Polski pomoże im w przestawieniu niesfornych liter? Czy Logopeda zdoła poprawić błąd? A może Brzydkie Słowo skusi bohaterów i w krytycznym momencie zostanie przez nich użyte?

Pomimo bajkowo-komediowej formuły spektakl porusza bardzo ważne w dzisiejszym świecie kwestie akceptacji, tożsamości, indywidualności i przyjaźni. Atutami sztuki są także barwne stroje, niesamowita scenografia oraz piosenki grane i śpiewane „na żywo”.

Premiera „Chodź na słówko” miała miejsce 16 marca tego roku. Widzowie docenili m.in. to, że w sposób lekki i przyjemny poruszone są w nim ważne i trudne tematy. Widowisko adresowane jest dla dzieci od 5 roku życia.

Zapraszamy na spektakle do Chełmskiego Domu Kultury: 27 października, godz. 15.00; 28 i 29 października, godz. 9.00 i 10.30. Bilety po 20 zł, dla grup zorganizowanych po 18 zł.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA