REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kulturalny Hip Hop
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Projekt Kulturalny Hip Hop. Profilaktyka w rytmie RAP & Beatbox pojawi się w przyszłym tygodniu w chełmskich szkołach. Będzie o muzyce, ale także o zagrożeniach i kulturze.

Reklama

Od 22 do 24 października br. będzie w Chełmie realizowany autorski projekt pn. Kulturalny Hip Hop ,,Profilaktyka w rytmie RAP & Beatbox”. Głównym prowadzącym i raperem będzie Mirosław Kolczyk, pseudonim artystyczny ,,KOLAH”.
Projekt ma na celu pobudzenie młodych chełmian do aktywnego i twórczego uczestnictwa w życiu kulturalnym oraz przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym, które w skuteczny sposób mogą uniemożliwić realizację życiowych pasji.

Zadanie polega na zorganizowaniu w czterech szkołach ponadgimnazjalnych warsztatów, podczas których uczniowie dowiedzą się o zagrożeniach czyhających na młodego człowieka oraz poruszony zostanie temat kultury języka polskiego. Platformą komunikacji będzie muzyka hip-hop i teksty piosenek z wartościowym przesłaniem.
Podsumowanie działań odbędzie się w środę, 24 października, o godz. 11, w Chełmskiej Bibliotece Publicznej, gdzie przeprowadzony zostanie finał konkursu wokalnego oraz koncert muzyki hip-hop. Kapituła wyłoni zwycięzców konkursu, dla których przewidziano nagrody rzeczowe.

Inicjatywa zostanie zrealizowana w ramach konkursu grantowego projektu „Młodzi Lubią Kulturę. Lubelska Sieć Edukacji Kulturalnej” 2018.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama