REKLAMA
,
Kup sobie honkera
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Powojskowe pojazdy i sprzęt rolniczy będzie można kupić w Lublinie. Agencja Mienia Wojskowego  przeprowadza we wtorek pisemny przetarg na sprzedaż mienia wycofanego z wojska.

Reklama

We wtorek 27 lutego br. w siedzibie lubelskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się pisemny przetarg, na którym będzie można kupić wycofane z wojska pojazdy i sprzęt. Na klientów czeka 49 pozycji o łącznej wartości blisko 210 tys. zł. Ceny wywoławcze wahają się od 200 zł do 37 tys. zł.  Zyski ze sprzedaży zasilą Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Przetargi na powojskowy sprzęt i pojazdy wracają do Lublina. Wśród wystawionych pozycji coś dla siebie znajdą zapewne fani powojskowej motoryzacji. Na kupców czeka m.in.: honker 2324 z 1997 roku (cena wywoławcza 5,5 tys. zł), stacje kontrolno-naprawcze na żuku A-07B (1,6 tys. zł za sztukę) oraz auto, które przyciągnie uwagę oferentów –  urządzenie rozgłoszeniowe na UAZ-ie 452. Radziecki minibus z częściowym wyposażeniem, wyprodukowany w 1984 roku wyceniono na 8,6 tys. zł. W ofercie nie zabraknie też mniej typowych pojazdów, jak jelcz 325 do ciśnieniowego mycia kanałów SC-21 z ceną wyjściową 7 tys. zł.

Rolników może zainteresować ciągnik kołowy ursus C-360, za którego trzeba zapłacić co najmniej 10 tys. zł. Do kupienia jest też pakiet ze sprzętem rolniczym, złożony m.in. z kosiarki samobieżnej, ścinacza zielonek i pługa (cena wywoławcza 3 tys. zł).  Wyższe oferty, bo zaczynające się od 5 tys. zł, będą musiały złożyć osoby, które planują zakup rozsiewacza nawozów i wapna RNW/3NO. Już od 600 zł można nabyć pakiet kosiarek, a w nim zarówno spalinówki, jak i elektryczne, pilarki oraz kosa.

Najdroższy sprzęt, jaki trafił do sprzedaży, to kutry holownicze KH-200 na przyczepie PKH-200. Potencjalny kupiec musi liczyć się z wydatkiem przekraczającym 37 tys. zł. Dla osób z branży gastronomicznej ciekawą pozycją może okazać się kocioł warzelny gazowy (1 tys. zł). Ponadto lubelski oddział Agencji oferuje: narzędzia warsztatowe, agregaty sprężarkowe, a także sprzęt sportowy.

Szczegółowe informacje o przetargu i pozycjach asortymentowych dostępne są na stronie AMW.

Warunkiem udziału w planowanym przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty na specjalnym formularzu. Do oferowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Otwarcie ofert nastąpi 27 lutego (wtorek) o godz. 12.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA