REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kup sobie honkera
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Powojskowe pojazdy i sprzęt rolniczy będzie można kupić w Lublinie. Agencja Mienia Wojskowego  przeprowadza we wtorek pisemny przetarg na sprzedaż mienia wycofanego z wojska.

We wtorek 27 lutego br. w siedzibie lubelskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się pisemny przetarg, na którym będzie można kupić wycofane z wojska pojazdy i sprzęt. Na klientów czeka 49 pozycji o łącznej wartości blisko 210 tys. zł. Ceny wywoławcze wahają się od 200 zł do 37 tys. zł.  Zyski ze sprzedaży zasilą Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Przetargi na powojskowy sprzęt i pojazdy wracają do Lublina. Wśród wystawionych pozycji coś dla siebie znajdą zapewne fani powojskowej motoryzacji. Na kupców czeka m.in.: honker 2324 z 1997 roku (cena wywoławcza 5,5 tys. zł), stacje kontrolno-naprawcze na żuku A-07B (1,6 tys. zł za sztukę) oraz auto, które przyciągnie uwagę oferentów –  urządzenie rozgłoszeniowe na UAZ-ie 452. Radziecki minibus z częściowym wyposażeniem, wyprodukowany w 1984 roku wyceniono na 8,6 tys. zł. W ofercie nie zabraknie też mniej typowych pojazdów, jak jelcz 325 do ciśnieniowego mycia kanałów SC-21 z ceną wyjściową 7 tys. zł.

Rolników może zainteresować ciągnik kołowy ursus C-360, za którego trzeba zapłacić co najmniej 10 tys. zł. Do kupienia jest też pakiet ze sprzętem rolniczym, złożony m.in. z kosiarki samobieżnej, ścinacza zielonek i pługa (cena wywoławcza 3 tys. zł).  Wyższe oferty, bo zaczynające się od 5 tys. zł, będą musiały złożyć osoby, które planują zakup rozsiewacza nawozów i wapna RNW/3NO. Już od 600 zł można nabyć pakiet kosiarek, a w nim zarówno spalinówki, jak i elektryczne, pilarki oraz kosa.

Najdroższy sprzęt, jaki trafił do sprzedaży, to kutry holownicze KH-200 na przyczepie PKH-200. Potencjalny kupiec musi liczyć się z wydatkiem przekraczającym 37 tys. zł. Dla osób z branży gastronomicznej ciekawą pozycją może okazać się kocioł warzelny gazowy (1 tys. zł). Ponadto lubelski oddział Agencji oferuje: narzędzia warsztatowe, agregaty sprężarkowe, a także sprzęt sportowy.

Szczegółowe informacje o przetargu i pozycjach asortymentowych dostępne są na stronie AMW.

Warunkiem udziału w planowanym przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty na specjalnym formularzu. Do oferowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Otwarcie ofert nastąpi 27 lutego (wtorek) o godz. 12.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*