REKLAMA
,
Kup trąbkę od wojska
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Instrumenty muzyczne, sprzęt telefoniczny i sanitarny polonez jest do kupienia od wojska. Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie ogłasza kolejny przetarg.

Reklama

W czwartek, 27 września br., w siedzibie lubelskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się pisemny przetarg, na którym będzie można kupić wycofane z wojska instrumenty muzyczne, pakiety asortymentowe różnego rodzaju sprzętu oraz pojazdy. Na nabywców czeka 76 pozycji o łącznej wartości blisko 394 tys. zł. Ceny wywoławcze zaczynają się już od 50 zł. Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia zasilą Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Po krótkiej wakacyjnej przerwie przetargi z powojskowym sprzętem i pojazdami wracają do Lublina. Tym razem jedną z największych atrakcji są instrumenty muzyczne z wojska. W ofercie znajdziemy m.in. klarnet, trąbki, pianino, gitary czy zestaw perkusyjny. Ceny? Od 500 zł do 8 tys. zł. Jedną z najciekawszych pozycji jest tuba o stroju B marki Cerveny, której licytacja rozpocznie się od 8 tys. zł.

W bieżącej ofercie nie zabraknie też

sprzętu cięższej wagi,

na przykład pakietów z częściami do maszyn budowlanych – zgarniarek i kafarów. Wśród 22 pozycji najwięcej, bo minimum 34 tys. 400 tys. zł trzeba będzie zapłacić za zestaw zawierający 344 sztuki pompek paliwa. Do wzięcia są też wycofane z armii pojazdy: dwa tarpany w cenie wywoławczej po  5 tys. zł za sztukę oraz honker wyceniony na 7 tys. zł. Kolekcjonerów zainteresować powinien sanitarny polonez z częściowym wyposażeniem wyceniony na 1,7 tys. zł.

W Lublinie coś dla siebie znajdą też

amatorzy wojskowej łączności.

Na przetarg trafiły pakiety: z aparatami polowymi, w tym TAP-67, za który trzeba będzie zapłacić co najmniej 900 zł oraz radiotelefonami z cenami wywoławczymi zaczynającymi się już od 100 zł. Uwagę miłośników starszych telefonów zwrócić może zestaw złożony z ponad 40 komórek marki Nokia wyceniony na 50 zł.

Ciekawostką wrześniowego przetargu jest pakiet sprzętu medycznego  (2 tys. zł) oraz zestaw łodzi wystawiony za 1,9 tys. zł. Tradycyjnie będzie można nabyć cieszące się dużym powodzeniem

narzędzia i materiały warsztatowe.

Na kupujących czeka m.in. spawarka PTO-201 Montig (1,5 tys. zł), tokarka pociągowa uniwersalna TUE-40 (5,5 tys. zł) i wiertarka stołowa (1 tys. zł). Taniej kupimy strugarkę poprzeczną (1,8 tys. zł) czy też wiertarkę słupową (1,1 zł), które nie znalazły nabywców we wcześniejszym przetargu.

Oferowany sprzęt można obejrzeć w dniach 20-21 września w miejscach jego składowania.  Szczegóły dostępne są na stronie https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1361.

Warunkiem udziału

w planowanym przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty na specjalnym formularzu. Do oferowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Otwarcie ofert nastąpi 27 września (czwartek) o godz. 13, w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA