REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Kurs animatora dzieci i młodzieży
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

DSCF09331-1024x768Centrum Szkoleń i Animacji w Chełmie już w styczniu rusza z nowymi kursami. Pod koniec miesiąca odbędzie się niebagatelny kurs animatora dzieci i młodzieży.

Jak wprowadzić dzieci do grupy i zaangażować do wspólnej zabawy? Wbrew pozorom nie jest to łatwe, ale przy odpowiednich umiejętnościach dzieci nie oprą się twoim pomysłom. Odrobina kreatywności i okazane dzieciom zainteresowanie pozwoli im się odstresować i bawić wspólnie z grupą. Tym samym potrzeba umiejętności animacyjnych jest ogromna. Dzieci nie wystarczy posadzić przed telewizorem czy komputerem. Poświęcony im czas nie tylko pozwoli na ich lepszy rozwój, ale także na zacieśnianie się więzi międzyludzkich. W to naprawdę warto inwestować. Dzięki kursowi można zdobyć wiele przydatnych umiejętności związanych z pracą z dziećmi i młodzieżą, uatrakcyjnianiem zajęć i wspólnie spędzanego czasu.

Zapisy już trwają. Cena kursu to 100 zł, ale czym jest kwota w obliczu nabytych pomysłów! Już w dniach 24-25 stycznia zajrzyjcie do nowej siedziby CSiA na ulicy Wojsławickiej 7. Tymczasem zapisujcie się już teraz. Więcej szczegółów TUTAJ.

Zdjęcia: CSiA

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*