REKLAMA
,
Lady Pank na otwarcie amfiteatru
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wiemy, kto zagra na otwarciu amfiteatru w Kumowej Dolinie. To Lady Pank!

Reklama

O zaproszeniu Lady Pank do Chełma poinformował Jakub Banaszek, prezydent miasta.

– Tak jak wszyscy mieszkańcy Chełma, ja też nie mogę doczekać się otwarcia amfiteatru – pisze Jakub Banaszek na swojej stronie na FB. – Dlatego przygotowaliśmy specjalne wydarzenie, ale już dziś mogę zdradzić, że gwiazdą koncertu będzie zespół Lady Pank.

Amfiteatr w nowej odsłonie przywitany zostanie zatem mocnym uderzeniem. Prezydent zapowiada poza tym, że świętowanie w Kumowej Dolinie potrwa trzy dni. Szczegóły poznamy niebawem.

Prezydent Banaszek nie zapomniał, komu mieszkańcy zawdzięczają remont ośrodka. Pisze:

– W tym miejscu chciałbym też podziękować Pani Agacie Fisz, która zaplanowała, przygotowała i umożliwiła realizację tej inwestycji. Dzięki temu będziemy mogli korzystać z nowoczesnego miejsca muzycznych spotkań.

Przypomnijmy, amfiteatr przeszedł gruntowną modernizację obejmującą budynek, scenę, widownię i otoczenie. Na widowni jednorazowo zmieści się około 2,5 tys. widzów. W założeniu ma to być nowy ośrodek kultury dostępny dla mieszkańców przez cały rok. O inwestycji pisaliśmy m.in. tutaj.

Napisz komentarz
 • Zgadza się , pełna zgoda. Pieniądze wyrzucone w błoto i totalna bezmyślność . A przecież wystrczyło tylko troche pomyśleć! Teraz słyszę że ta co wyrzuciła kasę w błoto czyli Pazdior -Król dyr. Chdk-a ma awansować do urzędu miasta na jeszcz wyższe stanowisko. To w nagrodę? Tam ktoś myśli? Czy Prezydent Banszek to istota myśląca czy taka sama bezmyślność jak Fisz?

 • To prawda, Krzysztof – brak zadaszenia w amfiteatrze to poważny błąd i brak myślenia. Nikt nie zagwarantuje pogody na każdą imprezę, a przy tym wydane miliony będą niszczały w zastraszającym tempie. Może uda się z tym coś jeszcze zrobić…?

 • Prawda , prawda! 3 miliony , no niezle! Tyle kasy żeby Pazdioramogla sobie poszaleć!

 • Fajnie że będzie nowy obiekt. Tyle tylko że te kilkanaście milionów zostały wydane ” bez głowy”! Pytam się, a gdzie jest zadaszenie? Skoro wydano tyle kasy to można było zrobić zadaszenie jak we wszystkich nowoczesnych amfiteatrach. Przecież wystarczy mały deszcze i po imprezie a koszty zostają! Widać że tam w tym Chdku nikt nie myśli. Tak jak cała ta chełmska ” paźdiorowa” tz kultura , bezmyślność na każdym kroku, tylko kasę doją. Pani dyrektor ChDK Pazdzior , wykończyła wszystkie imprezy które miały coś wspólnego z kulkturą ! Kulturą a nie z rozrywką! Chełm nie ma ani jednej imprezy kulturalnej którą mógłby sie pochwalić, tak jak mają nawet mniejsze ośrodki takie jak Włodawa , Karsnystaw, o Zamościu nie wspominając! W zamian oferuje się nam rozrywkowy
  ” katering”, zaprosimy ten czy inny zespół , jakby z tym dzisiaj był problem? Kwestia tylko kasy. Ale co to ma wspólnego z kulturą? Ja oczywiście nic nie mam przeciwko rozrywce, muzyce itd żeby była sprawa jasna. Tylko dlaczego to nas tyle musi kosztować kosztować i to w zadłużonym mieście ?
  Tak jak policzyłem ze 3 miliony rocznie a nawet sporo ponad ( 2,2 mln zł dotacja + dochody z kina +wynajmu sali + inne)!!!!
  Tyle za kilka bezpłatnych koncertów rocznie,bo za wszystko inne trzeba normalnie płacić!
  Za tę kasę to nie jedno stowarzyszenie zrobiłoby 10 razy tyle i to duzo lepiej i nie tak bezmyślnie.
  ZrÓb Pan Panie Prezydencie w końcu z tym porządek, bo to woła o ” pomstę do nieba”.
  A pani Pazdior jak tak lub występować na scenie w roli ” zapowidacza” to niech się zatrudni w ChDK w roli konferajsjera bo dyrektorowi placówki kulturalnej to nie wypada! A nawet wstyd i obciach!
  No i niech się zajmie tym co chyba robi najlepiej czyli akwizycją reklam bo to chyba robiła przed tem za nim Fiszowa ” posłała ją do kultury”.
  Proponowałbym Panie Prezydencie zająć się poważnymi sprawami a zachwyty zostawić ludziom.
  Jak będzie czym się zachwycać?

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA