REKLAMA
,
Lekarzu, naucz się e-zwolnień
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Od lipca wszystkie zwolnienia lekarskie będą wystawiane elektronicznie i przesyłane przez internet. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zachęca lekarzy, by nie czekali na ostatni dzwonek i już teraz skorzystali ze szkoleń.

Reklama

Najbliższe szkolenie z elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) odbędzie się w Inspektoracie ZUS w Chełmie 25 stycznia, o godz. 10.30. Kolejne zaplanowano na: 22 lutego, 15 marca, 19 kwietnia, 17 maja i 14 czerwca br.

Podczas spotkań pracownicy ZUS będą uczyć, jak – krok po kroku – wystawić i podpisać elektroniczne zwolnienie. Ćwiczone będą też sytuacje nietypowe, np. gdy trzeba anulować zwolnienie albo wypisać je podczas wizyty domowej. W trakcie szkolenia będzie można również zarejestrować się w Platformie Usług Elektronicznych ZUS, która służy m.in. do wystawiania elektronicznych zwolnień. Do rejestracji w portalu trzeba mieć przy sobie dowód tożsamości.

Mowa też będzie o nowym rodzaju podpisu elektronicznego dla lekarzy. Tzw. certyfikat ZUS jest podpisem wygodnym, bezpłatnym i można go uzyskać przez Internet.

Chełmski ZUS mieści się przy al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8. Zapisy na szkolenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 82 565 34 55 (wew. 193). Szczegóły znajdziecie na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA