REKLAMA
,
Leopoldów. Z nożem napadł na sklep
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

22-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego nożem sterroryzował ekspedientkę jednego ze sklepów w Leopoldowie. Zabrał pieniądze i papierosy. Może za to posiedzieć nawet 15 lat.

Reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj (5 stycznia) w jednym ze sklepów spożywczych w Leopoldowie (gm. Ryki). Dyżurny ryckiej komendy został powiadomiony, że doszło do rozboju na ekspedientce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie dostępne patrole.

Policjanci ustalili, że kilka chwil wcześniej do sklepu wszedł młody mężczyzna. Sprawca wyciągnął nóż i grożąc jego użyciem, ukradł ze sklepowej kasy pieniądze oraz wyroby tytoniowe.

Funkcjonariusze rozpoczęli pościg za niebezpiecznym przestępcą. Zatrzymali go już po około 20 minutach. W tym czasie mężczyzna zdążył zmienić  ubranie, łącznie z butami. Uznał, że w ten sposób przechytrzy pościg. Przy 22-letnim mieszkańcu powiatu włodawskiego policjanci znaleźli skradzione pieniądze oraz papierosy. Okazało się, że wcześniej spożywał alkohol.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA