REKLAMA
,
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wakacje bez wyjazdu wcale nie muszą być nudne. Zostały ostanie miejsca na serie wakacyjnych warsztatów cyfrowych które odbędą się w Chełmie. Organizator zajęć przygotował dla dzieci wiele ciekawych bloków tematycznych. Budowanie z klocków Lego robotów-dinozaurów, czy tworzenie modów do popularnej gry Minecraft z pewnością zainteresuje nie tylko chłopców, a warsztaty filmowe YouTube spodobają się nastolatkom.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty i jaki jest cel zajęć?

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 7 do 12 lat i zorganizowane z podziałem na różne grupy wiekowe. Zajemy sobie sprawę z tego jak dużo czasu dzieci spędzają przy urządzeniach ekranowych. Głównym celem zajęć jest pokazanie dziecku, że komputer to nie tylko droga zabawka do uruchamiania gier, ale też do ich tworzenia. Chcemy rozbudzić pasję i zachęcić do dalszego pogłębiania wiedzy. Edukacja w odpowiedniej atrakcyjnej oprawie połączona z zabawą może sprawić że dziecko zacznie inaczej korzystać z komputera.

Reklama

Kiedy odbędą się warsztaty i jak będą wyglądały zajęcia?

Warsztaty odbędą się w dniach 10 – 14 sierpnia 2020. W ich ramach przewidziane są 3 grupy wiekowe z dostosowaną do wieku tematyką.

– grupa wiekowa 7 – 8 lat – Robotyka Lego

Dzieci będą budowały z klocków Lego roboty-dinozaury, by następnie wprawić je w ruch za pomocą silników i elektronicznego sterownika. Oczywiście trzeba będzie jeszcze sprawdzić, jak działają. Urządzane zawody stworzonych modeli będą dobrym podsumowaniem dnia.


– grupa wiekowa 9 – 12 lat – Twórcy modów do Minecraft

Zajęcia przeznaczone dla fanów gry Minecraft, podczas których stworzone zostaną nowe mody dodające potwory do ulubionej gry. Dzieci zobaczą, jak pracuje studio tworzące gry oraz nauczą się projektować trójwymiarowe modele postaci. Stworzą także tekstury i dodadzą do gry efekty dźwiękowe, a nawet zaprogramują sztuczną inteligencję potwora. Tak przygotowane projekty będą mogły wziąć do domu i wgrać do gry na swoim komputerze.


– grupa wiekowa 9 – 12 lat – Warsztaty filmowe YouTube

Wielu dzieciom marzy się kariera na YouTube. Te zajęcia mogą być pierwszym krokiem do niej. Dzieci poznają wszystkie etapy profesjonalnych produkcji i dowiedzą się, jak można podobne efekty osiągnąć małym kosztem w domu. W czasie warsztatów do dyspozycji dzieci będzie profesjonalny sprzęt taki jak: mikrofony, profesjonalne studyjne oświetlenie, czy stabilizatory obrazu, a także green screen i cyfrowe kamery. Przyszli YouTuberzy poznają programy do streamowania i montażu filmów.

Kim jest organizator warsztatów?

Organizatorem zajęć jest firma CyberSkill która prowadzi zajęcia uczące dzieci mądrego korzystania z technologii. Jej Instruktorzy skrzętnie ukrywają treści edukacyjne w atrakcyjnej formie. Dlatego na zajęciach pojawia się LEGO, Minecraft, druk 3D i sprzęt do filmowania.

Poza letnimi warsztatami firma organizuje cykliczne warsztaty technologiczne w przedszkolach, szkołach i domach kultury na terenie woj lubelskiego.

Szczegółowy harmonogram zajęć 20 – 24 lipca 2020

Ze względu na ograniczenia wynikające z zaleceń GIS każda grupa może liczyć nie więcej niż 10 osób. Zachęcamy więc osoby zdecydowane do zapisywania swoich dzieci, dopóki są miejsca. 

GODZINY WARSZTATÓW:
10:15 – 11:45 – grupa 7-8 lat robotyka LEGO
(6 wolnych miejsc)
12:00 – 13:30 – grupa 9-12 lat programowanie modów w Minecraft
(2 wolne miejsca)
13:45 – 15:15 – grupa 10-12 lat warsztaty filmowe YouTube
(6 wolnych miejsc)

LOKALIZACJA: ul. Racławicka 20, 24-100 Świdnik
CENA: 149 zł za 5 dni x 90 min warsztatów

ZAPISY:
online na stronie:
www.cyberskill.pl/letnie-warsztaty-zapisy/
lub
telefonicznie:
Radosław Józwik
☎ 503 678 366

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA