REKLAMA
,
Listy wyborcze 2015. Zobacz kto kandyduje w wyborach do Sejmu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wybory parlamentarne już wkrótce. Termin rejestracji list minął o północy z wtorku na środę. Zobacz kto znalazł się na listach wyborczych.

Reklama

Z informacji na stronie Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że zarejestrować swoich kandydatów udało się siedmiu komitetom. Są to: KW Partia Razem, KW Prawo i Sprawiedliwość, KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni, KWW „Kukiz’15”, KW Partia Razem,  KW Polskie Stronnictwo Ludowe, Nowoczesna Ryszarda Petru, KW KORWiN, KW Platforma Obywatelska RP.

Okręg wyborczy nr 7

Komitet Wyborczy Partia Razem

Razem

1. Magdalena Zelent – kulturoznawca – Dubienka – Partia Razem
2. Jarosław Iwan – archeolog – Węgielce – Partia Razem
3. Katarzyna Mazurkiewicz – konsultant do spraw systemów teleinformatycznych – Wierzba (bezpartyjny)
4. Marcin Kaczyński – kierownik projektu – Lublin – Partia Razem
5. Sara Manasterska – tłumaczka – Warszawa (bezpartyjny)
6. Leszek Karlik – tłumacz – Warszawa – Partia Razem
7. Joanna Wicha – pielęgniarka – Warszawa – Partia Razem
8. Jan Warzocha – inżynier mechanik – Kraśnik (bezpartyjny)
9. Ewa Kaczyńska – tłumaczka – Świdnik (bezpartyjny)
10. Jakub Chmielewski – politolog – Świdnik – Partia Razem
11. Klara Jackl – muzealnik – Warszawa – Partia Razem
12. Mateusz Roczon – politolog – Lublin – Partia Razem
13. Milena Dymek – broker informacji – Katowice (bezpartyjny)
14. Marcin Dobiaszewski – programista aplikacji – Chełm – Partia Razem
15. Marta Gralewska – pracownik kancelaryjny – Lublin (bezpartyjny)

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

PSL

1. Genowefa Tokarska – poseł – Biszcza – PSL
2. Franciszek Stefaniuk – posłanka – Drelów – PSL
3. Arkadiusz Bratkowski – pracownik administracji samorządowej – Miączyn Stacja – PSL
4. Tadeusz Sławecki – nauczyciel – Radzyń Podlaski – PSL
5. Janusz Szpak – pracownik administracji samorządowej – Siennica Różana – PSL
6. Józef Kuropatwa – pracownik administracji samorządowej – Prehoryłe – PSL
7. Zdzisława Deniszczuk – rolnik – Wygoda – PSL
8. Dorota Fornalska – inżynier budownictwa – Tomaszów Lubelski – PSL
9. Piotr Wysocki – przedsiębiorca – Chełm – PSL
10. Janusz Hordejuk – pielęgniarz – Parczew – PSL
11. Wiesław Różyński – pracownik administracji samorządowej – Gromada – PSL
12. Adam Panasiuk – pracownik administracji samorządowej – Urszulin – PSL
13. Jarosław Wójcicki – nauczyciel – Pokrówka – PSL
14. Andrzej Czapski – pracownik administracji – Biała Podlaska (bezpartyjny)
15. Jan Kowalczyk – pracownik administracji samorządowej – Telatyn – PSL
16. Grażyna Bolewska – pracownik administracyjny – Hrubieszów – PSL
17. Agnieszka Sęczyk – doradca rolniczy – Sitnik – PSL
18. Jerzy Derkacz – lekarz medycyny – Zamość – PSL
19. Edyta Fidecka – nauczyciel – Krasnystaw – PSL
20. Katarzyna Skowron – księgowy – Białka (bezpartyjny)
21. Przemysław Litwiniuk – radca prawny – Międzyrzec Podlaski – PSL
22. Barbara Skwaryło-Bednarz – nauczyciel akademicki – Bodaczów – PSL
23. Elżbieta Miterka – nauczyciel akademicki – Chełm (bezpartyjny)
24. Stanisław Misztal – lekarz medycyny – Zamość – PSL

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Platforma Obywatelska

1. Grzegorz Raniewicz – poseł – Chełm – Platforma Obywatelska
2. Stanisław Żmijan – inżynier budownictwa – Międzyrzec Podlaski – Platforma Obywatelska
3. Mariusz Grad – ekonomista – Tomaszów Lubelski – Platforma Obywatelska
4. Marta Fyk – nauczyciel – Krasnystaw – Platforma Obywatelska
5. Małgorzata Pędzińska – technik obsługi turystycznej – Pokrówka – Platforma Obywatelska
6. Wojciech Sosnowski – politolog – Biała Podlaska – Platforma Obywatelska
7. Marek Poznański – poseł – Hrubieszów (bezpartyjny)
8. Marek Lipiec – lekarz medycyny – Mokre – Platforma Obywatelska
9. Zdzisław Chmielarz – nauczyciel – Parczew – Platforma Obywatelska
10. Jerzy Wrzesień – lekarz weterynarii – Włodawa – Platforma Obywatelska
11. Urszula Kryjak – rolnik – Krasew – Platforma Obywatelska
12. Magdalena Stałęga – nauczyciel – Wierzbica – Platforma Obywatelska
13. Jarosław Maluha – prezes zarządu – Chomęciska Duże (bezpartyjny)
14. Karol Dołęga – pracownik administracyjno-biurowy – Międzyrzec Podlaski (bezpartyjny)
15. Tomasz Czyżewski – inżynier rolnik – Kalinowice – Platforma Obywatelska
16. Aneta Tywoniuk-Małysz – wizytator – Łaszczów – Platforma Obywatelska
17. Anna Kowalczyk – księgowy – Rejowiec Fabryczny (bezpartyjny)
18. Tomasz Antoniuk – pedagog – Hrubieszów – Platforma Obywatelska
19. Krzysztof Kowalczyk – nauczyciel – Krasnystaw (bezpartyjny)
20. Joanna Ćwikła – nauczyciel – Krasnystaw – Platforma Obywatelska
21. Lidia Stanisławek – nauczyciel – Zamość – Platforma Obywatelska
22. Dorota Adamczyk – wizytator – Chełm – Platforma Obywatelska
23. Katarzyna Sokalu –Romanów – specjalista polityki społecznej – Chełm (bezpartyjny)
24. Józef Bergier – nauczyciel akademicki – Sławacinek Stary – Platforma Obywatelska

Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”

kukiz15

1. Jarosław –Sachajko – przedsiębiorca – Zamość (bezpartyjny)
2. Artur Dobrowolski – przedsiębiorca – Biłgoraj (bezpartyjny)
3. Zbigniew Mazurek – inżynier budownictwa – Chełm (bezpartyjny)
4. Szymon Kornijczuk – specjalista do spraw marketingu internetowego –Czułczyce (bezpartyjny)
5. Mare Świderczuk – inżynier budownictwa – Rejowiec Fabryczny (bezpartyjny)
6. Andrzej Kudlicki – przedsiębiorca – Tomaszów Lubelski (bezpartyjny)
7. Magdalena Drozd – fryzjer – Jarosławiec (bezpartyjny)
8. Jarosław Szyszkowski – prawnik – Chełm (bezpartyjny)
9. Katarzyna Biszkont – specjalista do spraw organizacji konferencji – Zamość (bezpartyjny)
10. Karolina Piwko – dietetyk – Zamość (bezpartyjny)
11. Paulina Suchań – nauczyciel – Wólka Okopska (bezpartyjny)
12. Anna Komajda – technik bezpieczeństwa i higieny pracy – Siennica Królewska Mała (bezpartyjny)
13. Klaudia Borowik – nauczyciel – Chełm (bezpartyjny)
14. Mateusz Zawiślak – przedsiębiorca – Rybnica (bezpartyjny)
15. Katarzyna Hojda – technik usług fryzjerskich – Łapiguz (bezpartyjny)
16. Waldemar Nieścior – stolarz – Tomaszów Lubelski (bezpartyjny)
17. Joanna Kwiatkowska – ekonomista – Łaszczówka (bezpartyjny)
18. Karol Krzaczkowski – elektronik – Wielącza (bezpartyjny)
19. Mateusz Margol – doradca rolniczy – Mircze (bezpartyjny)
20. Kinga Terlecka-Stankiewicz – terapeuta zajęciowy – Pniówek (bezpartyjny)
21. Janusz Chodun – technik mechanik – Chełmiec (bezpartyjny)
22. Marek Leoniak – tokarz – Chełm (bezpartyjny)
23. Paweł Białas – trener judo – Chełm (bezpartyjny)
24. Sławomir Suszczyński – prawnik – Biała Podlaska (bezpartyjny)

Komitet Wyborczy KORWiN

korwin

1. Rafał Bukowski – chemik – Chełm – KORWiN
2. Igor Dzikiewicz – przedstawiciel handlowy – Biała Podlaska (bezpartyjny)
3. Sławomir Stafijowski – politolog – Krasnystaw (bezpartyjny)
4. Tomasz – Czarnecki – muzyk – Werbkowice (bezpartyjny)
5. Marcin Lis – rolnik – Tarnogóra Kolonia (bezpartyjny)
6. Agnieszka Marciniuk – sprzedawca – Biała Podlaska (bezpartyjny)
7. Arkadiusz Strojek – matematyk – Radzyń Podlaski (bezpartyjny)
8. Mariusz Seńko – realizator dźwięku – Zamość (bezpartyjny)
9. Grzegorz Buczek – monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych – Biłgoraj (bezpartyjny)
10. Kamil Niewiadoski – specjalista administracji publicznej – Parczew (bezpartyjny)
11. Paweł Kotwicki – przedsiębiorca – Chełm (bezpartyjny)
12. Małgorzata Jońska – pedagog mediów – Werbkowice (bezpartyjny)
13. Lechosław Nyzak – przedsiębiorca – Biała Podlaska (bezpartyjny)
14. Marta Szymańska – animator kultury – Chełm (bezpartyjny)
15. Paweł Drygiel – ekonomista – Brodzica (bezpartyjny)
16. Wioletta Kasprzak – agent ubezpieczeniowy – Pokrówka (bezpartyjny)
17. Katarzyna Wawryniuk – nauczyciel matematyki – Alojzów (bezpartyjny)
18. Barbara Czarnecka-Sobczak – politolog – Werbkowice (bezpartyjny)
19. Inez Białobrzewska – socjolog – Biała Podlaska (bezpartyjny)
20 . Katarzyna Weberman – terapeuta środowiskowy – Chełm (bezpartyjny)
21. Rafał Ciesielczuk – inżynier budownictwa – Werbkowice (bezpartyjny)
22. Anita Majdańska – fizjoterapeuta – Zamość (bezpartyjny)
23. Kinga Sierocka-Piotrowska – sprzedawca – Biała Podlaska (bezpartyjny)
24. Włodzimierz Pawelec – animator kultury – Krasnystaw (bezpartyjny)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Pis

1. Beata Mazurek – posłanka– Chełm – Prawo i Sprawiedliwość
2. Sławomir Zawiślak – poseł – Płoskie – Prawo i Sprawiedliwość
3. Jan Szewczak – prawnik – Warszawa (bezpartyjny)
4. Marcin Duszek – nauczyciel – Międzyrzec Podlaski – Prawo i Sprawiedliwość
5. Teresa Hałas – rolnik – Topola – Prawo i Sprawiedliwość
6. Wiesław Holaczuk – nauczyciel historii – Włodawa – Prawo i Sprawiedliwość
7. Maria Gmyz – architekt – Zamość (bezpartyjny)
8. Piotr Olszówka – pedagog – Stary Bidaczów – Prawo i Sprawiedliwość
9. Agata Borowiec – przedsiębiorca – Aleksandrów Czwarty – Prawo i Sprawiedliwość
10. Lucjan Cichosz – lekarz weterynarii – Żółkiew Kolonia – Prawo i Sprawiedliwość
11. Tomasz Zieliński – pracownik samorządowy – Tomaszów Lubelski – Prawo i Sprawiedliwość
12 . Lech Szopiński – nauczyciel – Mircze – Prawo i Sprawiedliwość
13. Jerzy Szwaj – lekarz weterynarii – Parczew – Prawo i Sprawiedliwość
14. Jakub Banaszek – specjalista do spraw ochrony zdrowia – Warszawa – Polska Razem Zjednoczona Prawica
15. Barbara Barszczewska – lekarz medycyny – Biała Podlaska (bezpartyjny)
16. Robert Mazurek – nauczyciel – Radzyń Podlaski (bezpartyjny)
17. Halina Czarnecka – pracownik samorządowy – Zwiartów – Prawo i Sprawiedliwość
18. Jerzy Kwiatkowski – elektryk – Kanie – Prawo i Sprawiedliwość
19. Anna Subocz-Chachuła – menadżer – Zamość (bezpartyjny)
20. Agnieszka Skubis-Rafalska – nauczyciel – Werbkowice – Prawo i Sprawiedliwość
21. Zdzisław Szwed – inżynier elektroenergetyk – Chełm – Prawo i Sprawiedliwość
22. Franciszek Kawa – nauczyciel – Zamość – Solidarna Polska
23. Małgorzata Suszczyńska – nauczyciel – Biała Podlaska – Prawo i Sprawiedliwość
24. Adam Abramowicz – poseł  – Biała Podlaska – Prawo i Sprawiedliwość

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

zjednoczona lewica

1. Riad Haidar – lekarz medycyny Biała Podlaska – SLD
2. Michał – Kabaciński – prawnik – Lublin – Twój Ruch
3. Gertruda Miarowska – administratywista – Nielisz – SLD
4. Marian Lipczuk – pracownik biurowy – Chełm – SLD
5. Józef Łaba – prawnik – Biłgoraj (bezpartyjny)
6. Łucja Pamulska -urzędnik pocztowy – Włodawa – SLD
7. Tomasz Tylus – historyk sztuki – Krasnystaw – SLD
8. Mirosław Blacha – przedsiębiorca – Srebrzyszcze (bezpartyjny)
9. Maciej Podlewski – przedsiębiorca – Zamość (bezpartyjny)
10. Aleksandra Gryźlak – politolog – Warszawa (bezpartyjny)
11 . Tomasz Bednarz – historyk – Biłgoraj – SLD
12. Iwona Staszczak – handlowiec – Lublin (bezpartyjny)
13. Wojciech Fręchowicz – politolog – Radzyń Podlaski – SLD
14. Marta Dziuba – kulturoznawca – Lublin – Twój Ruch
15. Piotr Gwizdała – technik mechanik – Rogóźno (bezpartyjny)
16. Iwona Mazur – ankieter – Chełm (bezpartyjny)
17. Renata Sokołowska-Żelazowska – instruktor nauki jazdy – Wygoda (bezpartyjny)
18. Małgorzata Kamińska-Biskup – agent bankowy – Lublin – Twój Ruch
19. Paweł Furman – fotograf – Lublin – Twój Ruch
20. Izabela Koczura – pracownik administracyjny – Chełm (bezpartyjny)
21 . Sylwia Pieczonka – dziennikarz – Bakus-Wanda (bezpartyjny)
22. Andrzej – Piłasiewicz – przedsiębiorca – Wetlina – Twój Ruch
23. Tomasz Dominik – politolog – Parczew – SLD
24. Grzegorz Pawelec – rybak – Kock (bezpartyjny)

Komitet Wyborczy .Nowoczesna Ryszarda Petru

polske

1. Mateusz Prucnal – przedsiębiorca- Lublin (bezpartyjny)
2. Sławomir Ćwik – prawnik – Zamość (bezpartyjny)
3. Hanna Osypińska – położna – Międzyrzecz Podlaski (bezpartyjny)
4. Robert Czapla – przedsiębiorca – Tomaszów Lubelski (bezpartyjny)
5. Leszek Zakrzewski – nauczyciel akademicki – Biała Podlaska (bezpartyjny)
6. Stanisław Kuczma – audytor – Księżpol (bezpartyjny)
7. Janina Strzałek – bankowiec – Radzyń Podlaski (bezpartyjny)
8. Elżbieta bitkowska – prawnik – Dzierążnia (bezpartyjny)
9. Ryszard Kondraszuk – rencista- Radzyń Podlaski (bezpartyjny)
10. Michał Kusz – specjalista bankowości – Skokówka (bezpartyjny)
11. Michał Różański – inżynier sanitarny –  Dereźnia Majdańska (bezpartyjny)
12. Anna Orzyłowska – nauczyciel akademicki – Warszawsa (bezpartyjny)
13. Tadeusz duda – emeryt- Lublin (bezpartyjny)
14. Grazyna Sutryk – pielęgniarka – Parczew (bezpartyjny)
15. Katarzyna Ziarek – nauczyciel – Strupin Mały (bezpartyjny)
16. Artur Artecki – emeryt – Biala Podlaska (bezpartyjny)
17. Milena Dycha – Di Cesare – przedsiębiorca – Zamość (bezpartyjny)
18. Aneta Hacia – przedsiębiorca – Krynice (bezpartyjny)
19. Lucjan Wasiura – przedsiębiorca – Krasnystaw (bezpartyjny)
20. Mateusz Pawełczuk – student –  Zamość (bezpartyjny)
21. Urszula Żbikowska – mikrobiolog – Chełm (bezpartyjny)
22. Dorota Marczuk – nauczyciel akademicki – Biała Podlaska (bezpartyjny)
23. Barbara Kolanos – nauczyciel – Zamość (bezpartyjny)
24. Grzegorz Chilimoniuk – przedsiębiorca – Czeberaki (bezpartyjny)

Napisz komentarz
  • Na 100% jestem za Panem Lechosławem jego strona nyzak.pl zainteresowała mnie tym jakie tematy porusza i są to takie wyciszane przez media.

  • Ostatnio zapoznałam się ze stroną nyzak.pl, Pan Lechosław startuje z listy KORWiN i myślę, że może on być faworytem dla wyborców, ze względu na to, że porusza bardzo ważne dla państwa tematy w sposób szczery.

  • Z partii Korwin jest tylko Bukowski czyżby to cała partia w Chełmie? Pozostali to bezpartyjni 😉

  • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    *

    Reklama
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    Budżet (coraz mniej) obywatelski
    Budżet (coraz mniej) Obywatelski
    Rośnie dług Chełma
    Rośnie dług Chełma
    Ostrożnie na Obłońskiej!
    Ostrożnie na Obłońskiej!
    Katastrofa dopiero przed nami?
    Katastrofa dopiero przed nami?
    Wyboista droga do sprzedaży MPEC
    Wyboista droga do sprzedaży MPEC
    REKLAMA