REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Lokomotywownia jeszcze w tym roku?
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Jak informuje profil “Inwestycje Chełm”, spółka JCL Invest z Rzeszowa wycięła ponad setkę drzew różnego gatunku na swoim terenie przy ul. Rejowieckiej. Od lat mówi się o powstaniu w tym miejscu centrum handlowego.

Dokładnie chodzi tu o teren w pobliżu tzw. dawnej lokomotywowni. Choć wielokrotnie mówiło się, że może tu powstać zespół budynków o charakterze handlowo – usługowym, tak dotychczas do Urzędu Miasta nie wpłynął żaden wniosek o pozwolenie na budowę. Przedstawiciele spółki JCL Invest proszą jednak o cierpliwość i zapewniają, że pracują nad tym aby budowa mogła rozpocząć się jeszcze w tym roku.

1lok

Podczas sesji Rady Miasta w marcu 2011 roku, przedstawiciel rzeszowskiej spółki zaprezentował wizualizację planowanego centrum, którego budowa miałaby kosztować 45 milionów złotych. Inwestor przewidział w centrum duże sklepy meblowe, sklepy ze sprzętem RTV i AGD. Pod dachem “Lokomotywowni” miałaby powstać także restauracja. Utworzenie centrum dałoby możliwość na utworzenie od 250 do 500 nowych miejsc pracy.

lok2

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*