REKLAMA
,
Loty do Kijowa i Dublina
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już w tę niedzielę – 30 czerwca – z Lublina ponownie ruszy połączenie do Kijowa realizowane przez linie lotnicze Wizz Air. Rejsy wykonywane będą dwa razy w tygodniu samolotami Airbus A320 ze 180 miejscami na pokładzie. Kolejna dobra wiadomość dotyczy lotów do Dublina.

Reklama

Podróżni do stolicy Ukrainy mogą polecieć w środy i niedziele. Wyloty z Kijowa planowane są na godzinę 13:55, aby w Lublinie wylądować o 14:15. Z kolei samoloty z Lublina odlecą o godzinie 14:45, z lądowaniem w Kijowie o 17:05. Godziny odlotów podane są w czasach lokalnych.

Loty na Ukrainę, są ważne dla naszego regionu. Jestem przekonany, że połączenie z pewnością przyczyni się do umocnienia relacji biznesowych, ale także ożywi ruch turystyczny. Cieszymy się, że nasi pasażerowie ponownie będą mogli skorzystać z oferty lotów na wschód.   – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes zarządu Portu Lotniczego Lub

Ryanair: Z Lublina do Dublina także w zimie

Kolejna dobra wiadomość dla podróżnych korzystających z lotów z Portu Lotniczego Lublin dotyczy połączeń z Dublinem.
Ryanair – największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie – rozszerza ofertę lotów z Lublina do Dublina. Połączenie będzie obsługiwane także w sezonie zimowym.

Cieszące się dużym zainteresowaniem połączenie, które od kilku lat było oferowane przez Ryanair tylko w sezonie letnim, będzie od listopada 2019 roku dostępne także w sezonie zimowym. Samoloty Ryanair będą kursowały 2 razy w tygodniu w środy i soboty. Bilety są już dostępne na stronie www.ryanair.com

Od dłuższego czasu nasi pasażerowie zgłaszali potrzebę obsługi tej trasy także w sezonie zimowym. Regularnie przekazywaliśmy te informacje przewoźnikowi i cieszymy się, że nasze argumenty przekonały Ryanair do rozszerzenia oferty – mówi prezes Krzysztof Wójtowicz.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA