REKLAMA
,
Lubelska Federacja Bardów w KDK
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Od 20 lat na scenie. Stawia na wielkie głosy i piękne melodie. Lubelska Federacja Bardów wystąpi 1 marca w Krasnymstawie.

Reklama

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – koncert Lubelskiej Federacji Bardów, która w minionym roku obchodziła 20-lecie działalności artystycznej. Podczas koncertu „Nasze najlepsze” usłyszymy utwory własnego autorstwa, najczęściej „bisowane” przez publiczność, z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana i Edwarda Stachury.
WYSTĄPIĄ:
Jan Kondrak – śpiew, gitara akustyczna
Marek Andrzejewski – śpiew, gitara akustyczna
Piotr Selim – śpiew, fortepian
Katarzyna Wasilewska – śpiew, skrzypce

LFB to formacja w domenie piosenki literackiej, turystycznej, artystycznej, kabaretowej. Najbardziej energetyczny teatr piosenki. Grupa, która przełamała stereotyp niszowości, występując przed wielotysięczną widownią na festiwalu Bieszczadzkie Anioły w Cisnej, czy na Stachuriadzie w Grochowicach. Od 20 lat na scenie. Rodowód bierze z Piwnicy pod Baranami. Stawia na wielkie głosy,  piękne melodie i dobrze zgrany chór. Emanuje żywiołowością i ogromną ilością pozytywnej energii. Ma na koncie 12 płyt i mnóstwo koncertów w Polsce, Europie i w USA.

Zapraszamy na koncert LFB do sali widowiskowej KDK, 1 marca, o godz. 18.00. Bilety po 40 zł do kupienia w kasie KDK lub na www.bilety.krasnystaw.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA