REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nie lubi ptaków i policjantów
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Wyjątkową bezmyślnością wykazał się w ostatnią środę osiemnastoletni mieszkaniec gminy Żmudź. Przechodząc przez Plac Łuczkowskiego rzucił w stronę policyjnego patrolu kostkę brukową. Kamień trafił policjantkę w kolano.

Do absurdalnego ataku doszło w czasie gdy umundurowany patrol legitymował innego mężczyznę.

W pewnej chwili funkcjonariuszka, poczuła uderzenie w kolano. Jak się okazało uderzyła w nią kostka brukowa, którą ktoś rzucił w ich kierunku. Została jej udzielona doraźna pomoc medyczna – relacjonują policjanci.

Policjantce udzielona została doraźna pomoc medyczna. Policjanci kolejnego patrolu na miejscu zdarzenia zabezpieczyli i przejrzeli nagrania z monitoringu. Szybko wytypowali osobę, która dopuściła ataku. Był to 18-letni mieszkaniec gminy Żmudź. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Był trzeźwy.

Podczas zatrzymania tłumaczył policjantom, że rzucał „bryłą” w kierunku gołębi – mówią policjanci.

Zatrzymany jest dobrze znany policji. Był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu oraz bezpieczeństwu w komunikacji. Teraz policjanci dołożyli mu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Grozi mu wyrok do lat 3 lat więzienia.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*