REKLAMA
,
Malarze chełmskiej „Pasji” pomagają pogorzelcom
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pieniądze zostaną przekazane rodzinie, która w pożarze straciła wszystko. Jeszcze do 17 sierpnia artyści ze Stowarzyszenia Twórczego Pasja w Chełmie zapraszają na wystawę malarstwa połączoną ze sprzedażą prac.

Reklama

Artystów z chełmskiego Stowarzyszenia Twórczego Pasja tak poruszyła tragedia rodziny z miejscowości Słowiki-Folwark, że postanowili im pomóc. Zapraszają więc do Chełmskiej Biblioteki Publicznej (ul. Partyzantów 40) na wystawę swoich prac „Czas niestracony”. Prace malarskie można nie tylko podziwiać, ale też kupić i po zamknięciu ekspozycji, zabrać ze sobą do domu.

Pieniądze ze sprzedaży obrazów artystów Pasji trafią na rachunek 7-osobowej rodziny z miejscowości Słowiki-Folwark (pow. kozienicki). W nocy, 11 czerwca, pożar doszczętnie strawił ich dom. Spłonęło wszystko, co mieli. W związku z tym w wielu miejscach w kraju wrażliwi ludzie rozpoczęli zbiórki na rzecz poszkodowanych. Na pomoc ruszyli też malarze z Pasji.

Wśród obrazów każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Są piękne pejzaże, portrety i abstrakcje. Wystawa  połączona ze sprzedażą obrazów będzie prezentowana w Galerii Nova ChBP do 17 sierpnia br.

Zapraszamy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
REKLAMA