REKLAMA
,
„Mamy być z czego dumni”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Poseł Marek Poznański to jeden z bardziej rozpoznawalnych chełmskich polityków. Rozpoznawalnych zwłaszcza w Warszawie, gdzie zasłynął licznymi, dość kontrowersyjnymi pomysłami. Czerwony garnitur, czy przejście za plecami ówczesnego premiera Donalda Tuska z kartką, na której znajdował się napis „Kłamca” tuż przed telewizyjnymi kamerami, to tylko nieliczne z jego wesołych happeningów. Tym razem swoją energię postanowił jednak wykorzystać do promowania województwa w parlamencie.

Reklama

 W środę, tuż przy sejmowej restauracji, zorganizował autorską wystawę lotniczych zdjęć województwa lubelskiego. Jest bowiem pasjonatem zarówno fotografii, jak również latania na motolotni. Efektem tego połączenia zainteresowań są wyjątkowe zdjęcia z okolic Chełma, Zamościa, a przede wszystkim rodzinnego Hrubieszowa.

Zdjęcia wykonałem na przestrzeni kilku lat. W kolejnych tygodniach wystawa będzie prezentowana również w innych miastach Polski, a także w miastach naszego województwa – mówi Marek Poznański. – Celem wystawy jest promocja województwa lubelskiego. Mamy być z czego dumni! – dodaje.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA